2733
2739
عنوان

تقویت مژه سریتا بیاین

929 بازدید | 23 پست

من یک ماه کمی بیشتره که از این محلول استفاده میکنم هرشب میرنم اولش کمی میسوژه بعدش اوکیه ولی مژه هام هیچ تغییری نکرده مژه هام پر بود و کوتاه بود همونطوری مونده نه پر تر شده نه زخیم تر نه بلندتر 

کسی استفاده کرده نتیجه بده اخه خیلی گرونه

خدایا شکرت واسه همه نعمت هایی که بهمون بخشیدی ممنون

من ابروش رو شنیدم برای لیفت خوبه

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم خریدم از ماه دیگه میخوام استفاده کنم معمولا از ماه دوم میگن نشون میده عوارض نداشته که زیر چشمتو ...

نه سیاهی چشمم از قبلا داشت بعدم به اونجاها که نمیرسه خط مژس دیگه

2738
من استفاده کردم عالی بوداون موقع۱۸۰بودالان۴۸۰ولی همه فکرمی کردن مژه کاشتم

چند وقت استفاده کردی 

الن قطع کردی ؟

اگه قطع کردی بعد چند وقتی بود؟

بعد از قطع به حالت قبل برگشت؟

مژه هات قلبش بلند یا پر بود ؟

ترو خدا همشو جواب بده مرسی خدا خیرت بده

چند وقت استفاده کردی  الن قطع کردی ؟ اگه قطع کردی بعد چند وقتی بود؟ بعد از قطع به حالت قبل ب ...

منم یه بار مژه اکستنشن کردم بعد که خودم ریمو کردم کلا مژه هام ریخت سرم مژه سریتا گرفتم زدم عالی بود مژه هام پر  و بلند شد ولی زیر چشمم سیاه کرد دیگه قطعش کردم سیاهی زیر چشمم رفت بعد قطعش میگن مژه ریزش پیدا میکنه که راست میگن فقط تا وقتی که استفاده میکنی خوب هست 

منم خریدم از ماه دیگه میخوام استفاده کنم معمولا از ماه دوم میگن نشون میده عوارض نداشته که زیر چشمتو ...

سیاهی نمیدونم چون من از قبل داشتم ولی تا چند روز پیش ریزش داشت مژه هام