2737
2734
عنوان

اتمام حجت با زنداداشم

463 بازدید | 30 پست

دوستان چند بار رفتم شهرستان

خونشون نزدیک خونه مامانمه

تا میرسم اونجا علی رغم تمام احترام و محبتی که میکنم و هدیه میخرم

میره خونه مامانش یا خواهرش

مطمعن که شد ما رفتیم برمیگرده

الانم 2ماهه اساس کشی کردم خونه خریدم، تنها خواهرشوهر ش هستم

حتی زنگ خشک خالی نزده

الانم دارن میان عروسی برادرزادش

داداشم زنگ زده میگه شاید اونجا هم اومدیم

منم میخوام بهش بگم

ببر بزار خونه خواهرش خودت با پسرت بیا 

میگن وقتی بی دلیل حالت بده یکی دلتگنته و داره بهت فک میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اون کارش خیلی بده ولی اینکارو نکن بذار بیان بعد بگو گلایه کن که هر بار رفتی خونه نبودن انتظار داشتی 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2728

بزار بیاد تو ببخش اون نفهمه تو که نمیخوایی مثل اون باشی

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
بابا ول کن.نمیخواد باهات ارتباط داشته باشه.انتقال بده ب کتف چپت.میشی ادم بده.نگی نگفتم

نمیخاد داشته باشه خب کلا نداشته باشه

نه که بیاد ولی راه نده!

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2738