2737
2734
عنوان

قرص كابرلين خانمها كسي مصرف كرده

91 بازدید | 16 پست

سلام دوستان قرص كابرلين ميخورم براي پرولاكتين بالا حالم خيلي بد ميشه شماهم همنطور بوديد كسي مصرف كرده ؟حتي غدا درست ميكنم حالم از بوش بهم ميخوره. حالت تهوع شديد دارم حال روحيمم بده يعني ازين قرصه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم منم مصرف میکردم قرص هورمونیع هورمونارو تغییر میده من پریودمم بهم ریخت اینطوریم شدم ولی دک ...

اخه من هروقت ميخورم اينطور ميشم هفته پبش شنبه خورزم حالم تاچندروز بد بود الان پريشب دوباره خوردم دوروزه حالت تهوع دارم خسته شدم دبگه

2738
عه خوبه ک خیلی بالا نی

اره نميدونم چرا بم قرص داد ميخوام باردار بشم گفت اين قرصو بخور اصلا بهم نميسازه همش كارم شده گريه حالم بده اخه دكتر بهم گفت  عدد زخيره تخمدانت پايينه استرس گرفتم  اين قرصم كه حالمو بد ميكنه 

اره نميدونم چرا بم قرص داد ميخوام باردار بشم گفت اين قرصو بخور اصلا بهم نميسازه همش كارم شده گريه حا ...

ن چون میخوای باردار شی این باید کنترل شهر وگرنه سخته باردار شدنت مصرف کن عزیزم طبیعیه حالتش در عوض تاثیر میزارم نگران نباش

من 8 روز هر روز یه قرص میخوردم 3 روز اول حالم خیلی خراب بود مثل شما هیچی نمیتونستم بخورم  اب د ...

ببخشيد يعني همين قرصو شياف كردي ؟حال روحيتم بهم ريخته بود ؟بلخشيد پرولاكتينت چند بود

2706