2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بدترین ضربه هارو ازنزدیکترینا میخوره ادم

حالم خیلی بد میخوام بهش فکر نکنم ولی مدام کارا و حرفاشون از اول عقد تا الان مثل فیلم از جلو چشمام رد میشه من خیلی ساده بودم بابام هم واس این که من شوهرمو دوس داشتم ازدواجمونو اسون گرفت خیلی خیلی اسون واس همین خانواده شوهرم اصلا برام ارزش قائل نیستن ن برای خودم ن واس شوهرم ن واس بچه ام 

حالم خیلی بد میخوام بهش فکر نکنم ولی مدام کارا و حرفاشون از اول عقد تا الان مثل فیلم از جلو چشمام رد ...

گذشته درگذشته. فکرکردن به گذشته دویدن به دنبال باد فقط اعصابت ضعیف میشه ازالان خودت به همسوبچه هات ارزش بده خطقرمزات ومشخص کن محبتت وکم کن خنثی باش

2738
بداخلاقی یابی محلی نکنی جنگ اعصاب رابندازی فقط خنثی باش بی تفاوت

خب مثلا یکی از مشکلات من اینه که تولداشون بزور ازم پول میگیرن ولی برای تولد من ک میشه حتی ی تبریک خشک و خالی نمیگن بنظرت چکار کنم چی بگم ؟

مگه میشه مستقیم به همسرت بگو روزتولد بپیچون

خب ب روز ک بستگی نداره مثلا مادرشوهرم زنگ میزنه میگه تولد فلانیه(خواهر شوهرم )انقد بزنین میخوام فلان چیز براش بخریم خب من چی بگم ؟

خب ب روز ک بستگی نداره مثلا مادرشوهرم زنگ میزنه میگه تولد فلانیه(خواهر شوهرم )انقد بزنین میخوام فلان ...

بگومامان جان من براش شال گرفتم یافلان چیز کادواگه میبری به سلیقه خودت بده باهمسرت هماهنگ باش.شماهم نزدیک تولدت یاداوری کن اصلا رودبایستی نکن

مگه میشه مستقیم به همسرت بگو روزتولد بپیچون

باورت میشه بچه خواهر شوهرم دنیا اومد براش شکلات گرفتم و روسری برای بچه اش سکه دادم برای من یدونه کمپوت اورد ی دسته گل که پول گلو از شوهرم گرفتن برای بچمم ی لباس ک واس دخترش خریده بود ولی چون پسرونه بود واس من اورد خب من اینجا چی بگم منو با خاک یکسان کردن اینا کاش یکم سیاست بازی بلد بودم 

بگومامان جان من براش شال گرفتم یافلان چیز کادواگه میبری به سلیقه خودت بده باهمسرت هماهنگ باش.شماهم ن ...

ی روز قبل تولدم شوهرم گفت میخوام واس تولدش کمد بخرم شما‌هم کمک کنید ن تنها ب روی خودشون نیاوردن بلکه ی تبریک خشک و خالی هم نگفتن 

باورت میشه بچه خواهر شوهرم دنیا اومد براش شکلات گرفتم و روسری برای بچه اش سکه دادم برای من یدونه کمپ ...

این اصلا سیاست نمیخواد بایدمثل خودش رفتارکنید یعنی همسرتون این تفاوتهارونمیبینه

2706