2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو سه ترم نه. ولی ترم ۱ اره. آسونه. زبان دبیرستانم نیسن زبان آموزشگاهه کتابای تاپ ناچ و اینا

ببخشید این کتاب های از زبان دبیرستان سطحش بلاتره.؟ من کنکور زبان دادم واین رشته رو قبول شدم میترسم خیلی سطح بالاتر از دبیرستان باشه از همون اول 

2728
ببخشید این کتاب های از زبان دبیرستان سطحش بلاتره.؟ من کنکور زبان دادم واین رشته رو قبول شدم میترسم خ ...

یکمی بالاتره خیلی نه. ولی خب ترمای بعدی درسا تخصصی تر میشه 

اما خب نگران نباش بخونی سخت نیس

ما این ترم ترجمه دیداری شنیداری داریم یعنی باید فیلم بیاریم همزمان ترجمه کنیم

یکمی بالاتره خیلی نه. ولی خب ترمای بعدی درسا تخصصی تر میشه  اما خب نگران نباش بخونی سخت نیس م ...

ممنون از راهنماییتون💕💕. من این رشته رو دوست دارم اما هدفم چیز دیکه ای هست. بعد از اتمام دوره کارشناسی سطح زبان تغییری چشم گیری میکنه؟ طوری که به عنوان مثال بشه بایک نیتیو انگلیسی زبان تقريبا به راحتی ارتباط بر قرار کرد؟ یکی از اهدافم تقویت اسپیکینگ هستش 

یکمی بالاتره خیلی نه. ولی خب ترمای بعدی درسا تخصصی تر میشه  اما خب نگران نباش بخونی سخت نیس م ...

فیلم رو خودتون میارید؟ یا واستون میزارن بدون اطلاع قبلی؟ ببخشید ترم چندین شما؟ 

2740
ممنون از راهنماییتون💕💕. من این رشته رو دوست دارم اما هدفم چیز دیکه ای هست. بعد از اتمام دوره کارشن ...

نه. اصلا روش حساب نکن. برای وارد شدن به این رشته از قبل باید بلد باشی. اینجا فقط اصطلاح و کلمات و این چیزا یاد میگیری. که چطوری ترجمه کنی اصلا. روی لیسنینگ و اسپیکینگت تاثیری ندارد چون فقط کتاب میخونی یاد میگیری میری امتحان میدی. اما خب اگه خودت بخوای میتونی تمرین کنی تو خونه و با استادا صحبت کنی سر کلاس و اونا هم از خداشونه 

فیلم رو خودتون میارید؟ یا واستون میزارن بدون اطلاع قبلی؟ ببخشید ترم چندین شما؟  

آره عزیزم ما خودمون انتخاب میکنیم ولی خب هر استادی متفاوته. ممکنه برات بفرستن خودشون. من ترم پنجم

نه. اصلا روش حساب نکن. برای وارد شدن به این رشته از قبل باید بلد باشی. اینجا فقط اصطلاح و کلمات و ای ...

پس واسه تقویت اسپیکینگ و لیسنینگ کنارش برم آموزشگاه خصوصی بهتره. سطح زبانم b2هستو کنکور زبان دادم 

پس واسه تقویت اسپیکینگ و لیسنینگ کنارش برم آموزشگاه خصوصی بهتره. سطح زبانم b2هستو کنکور زبان دادم&nb ...

B2 خوبه که گلی. من فک کردم در حد hello how are you هستی😂😂 اره بابا برو عالیه B2 راحته برات

B2 خوبه که گلی. من فک کردم در حد hello how are you هستی😂😂 اره بابا برو عالیه B2 راحته برات

نه سطح زبانم بد نیست فقط خيلي استرس دارم از همون اول از در بیان انگلیسی صحبت کنن من هول بشم چیزی نفهمم😂😰