2733
2734

من خیلی تحقیق کردم گفتن باید زبانت خیلی خوب باشه

چون تو دانشگا نمیان بهت زبان رو از اول بگن

دیدم ب درد من نمیخوره هیچ جوره😶‍🌫️

#متعهدم‌به‌دوست‌داشتنت‌تا‌ابد❤️ اگر نظرم ت تاپیکی با شما مخالف بود ریپلای نکنین نمیخوام درگیر بشیم🫂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه زبان پایه و دبیرستان که میشه زبان عمومی مترجمی بری از همون ترم یک به صورت تخصصی شروع میشه 

ببخشید شما رشتتون همين بوده؟ بیشتر روی گرامر تمرکز دارن؟ و اینکه درکل رشته وقت گیر و مشکلی هست؟ 

ببخشید شما رشتتون همين بوده؟ بیشتر روی گرامر تمرکز دارن؟ و اینکه درکل رشته وقت گیر و مشکلی هست؟  ...

بله مترجمی خوندم

مترجمی هم قواعد و دستور زبانه هم لیسنینگ و اسپیکینگ و زیان شناسی و آواشناسی و ترجمه متون ادبی و اشعار و نوشتن تحقیق و مقاله 

اگه دوست داشته باشی مشکل نیست اما بله میشه گفت وقت گیر چون همش باید تمرین داشته باشی لیسنینگ و اسپیکینگت باید قوی باشه

بله مترجمی خوندم مترجمی هم قواعد و دستور زبانه هم لیسنینگ و اسپیکینگ و زیان شناسی و آواشناسی و ت ...

ممنون از راهنماییتون💕💕. من این رشته رو دوست دارم اما هدفم چیز دیکه ای هست. بعد از اتمام دوره کارشناسی سطح زبان تغییری چشم گیری میکنه؟ طوری که به عنوان مثال بشه بایک نیتیو انگلیسی زبان تقريبا به راحتی ارتباط بر قرار کرد؟ یکی از اهدافم تقویت اسپیکینگ هستش 

💕

2740
ممنون از راهنماییتون💕💕. من این رشته رو دوست دارم اما هدفم چیز دیکه ای هست. بعد از اتمام دوره کارشن ...

بستگی به تلاش و پشت کار خودت داره.

من سال ۹۲ فارغ التحصیل شدم

اون زمان سه تا گرایش داشت زبان

زبان و ادبیات انگلیسی

مترجمی زبان انگلیسی

اموزش زبان انگلیسی