2737
2734
عنوان

از مردهای لر اطلاعاتی دارید؟

191 بازدید | 15 پست

سلام شبتون بخیرر

بحث خواستگار هست. ایشون حدود 7 سال تهران بوده و در خوابگاه و درس می‌خونده و 27 سالشه. قاعدتا مثل مردهای قدیمی نیست ولی در کل اگه اطلاعی دارید بهم میگید؟ آیا اختلاف فرهنگی زیاده و سخت می‌شه؟ من تهران به دنیا اومدم و بزرگ شدم و پدر و مادرم کرمانشاهین.

اختلاف فرهنگیتون موج میزنه

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فرهنگ هاتون خیلی هم با هم متفاوت نیست کرمانشاه درواقع لَک هستن، کرد به کردستانی ها میگن لر و لک خی ...

نه کرمانشاه لک نیستن. کرد دارن و فارس که بستگان ما فارس هستن. از ویژگی هاشون میگید اگه اطلاع دارید؟ قطعا همه جا خوب و بد داره ولی در برخی اقوام یکسری ویژگی ها خیلی محسوس تره

2740
نه کرمانشاه لک نیستن. کرد دارن و فارس که بستگان ما فارس هستن. از ویژگی هاشون میگید اگه اطلاع دارید؟ ...

غیرتی ان یعنی نسبت به یسری مسائل خیلی حساسن

اگر مطابق با فرهنگشون نباشی حرف در میارن، به حجاب حساسن به مسائل محرم و نامحرم و اینطور ارتباطات حساسن

تجربه ی ارتباط باهاشون را دارید؟ 

خودم لرم

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

کورد و لر بشدت باهم سازش دارن و اخلاقای مشترکشون زیاده شما ک خانوادت کرمانشاهی ان خیلی بهتر میتونن راهنمایی کنن

مِن کوردِم نَوَه‌ی مَردِم رولَه‌ی کاوَه‌ی آسِنگَرِم ✌️.                  لینک کارزار خروج افغان های غیر قانونی  از ایران..لطفا امضا کنید  https://www.karzar.net/visa
تجربه ی ارتباط باهاشون را دارید؟ 

لرکجاست

کاربر سال ۹۷ .. خوب میشناسم.🤍🤍🤍من زنم  یه زن یه زن باتمام ظرافتش .من تو ۱۷سالگی ازدواج کردم و وارد برگه جدید ی زندگی شدم ..داستان زندگی من یه رمان غم انگیز😭 امااااااااامن مطمینم 😍 .....پایان خوشی داره🥰.. ایشالله 😇😇😇برا سلامتی خودم و تنها عشق زندگیم یعنی بچم دعا کنید...ممنونم ازتون خاهرای مجازی من🥰🤩 و برای سر به راه شدن همسرم..😔                               
غیرتی ان یعنی نسبت به یسری مسائل خیلی حساسن اگر مطابق با فرهنگشون نباشی حرف در میارن، به حجاب حساسن ...

بستگی به خانواده ها داره ما لریم ولی تو خونوادمون حجابو محرم نامحرم اینا مهم نیس

2706