2733
2734
عنوان

چرا انقدر تاپیک کنکور منکور میزنید

113 بازدید | 12 پست

بیخیال بابا

لذت ببرید از زندگیتون 

این لعنتی فقط یه برش از زندگیه 

بخندید زندگی کنید 

حالا خیلی دیگه باید زندگی کنید 

ازدواج کنید بچه دار بشید 

همه فکراتونو صرف کنکور نکنید 

ازدواج کنین حامله بشین مبادا درس بخونین مبادا مستقل بشین از نظر مالی مبادا برین دانشگاه مبادا پبشرفت کنین 

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگ نتونی از این یه برش به قول شما بگذری 

بقیشو هم انچنان لذت نمیبری 

وقتی نتونی یه رشته درست وحسابی بخونی باید تا همیشه حسرت بخوری و با بقیه مقایسه بشی وتحقیرت کنن 

وخیلی چیزای دیگ که حال ندارم تایپ کنم 

واینطوریه که برا ما مهمه

حالا بچه دار شدن مثلا چه افتخاریه😐

چقدر بد می گیرید مطلب و 

مگه گفتم افتخاره

میگم تلاش کنید ولی اعصابتونو خرد نکنید بخاطرش

این اعصابت بعدا تو مراحل دیگه زندگی بهش نیاز دارید 

چقدر بد می گیرید مطلب و  مگه گفتم افتخاره میگم تلاش کنید ولی اعصابتونو خرد نکنید بخاطرش این ...

بد نگرفتم فقط میگم اینکه میگید ازدواج کنید و اعصابتونو خرد نکنید ... اعصاب خوردی های زندگی متاهلی بیشتره

فردا به جهنم خواهم رفت!                                          Turk❤
اگ نتونی از این یه برش به قول شما بگذری  بقیشو هم انچنان لذت نمیبری  وقتی نتونی یه رشته ...

حالا غصه خوردن دردی رو دوا میکنه ؟؟

اگه اینطوریه برو ببین اینا که یه عمر بخاطر کنکور غصه خوردن مشکلاتشان حل شد؟

بد نگرفتم فقط میگم اینکه میگید ازدواج کنید و اعصابتونو خرد نکنید ... اعصاب خوردی های زندگی متاهلی بی ...

اگه کسی زندگی کردن و بلد باشه و با آدم مناسب ازدواج کنه اون طوری که میگی نیست

اگه کسی زندگی کردن و بلد باشه و با آدم مناسب ازدواج کنه اون طوری که میگی نیست

خب ادم مناسب خیلییی کم پیدا میشه تازه پیدا بشه هم بخاطر هزارتا دردسر تو زندگی چه از نظر مالی و عاطفی دعوا و بحث به وجود میاد و گیریم طرف مناسب پیدا کردیم خانوادش چیکار کنیم

فردا به جهنم خواهم رفت!                                          Turk❤
خب ادم مناسب خیلییی کم پیدا میشه تازه پیدا بشه هم بخاطر هزارتا دردسر تو زندگی چه از نظر مالی و عاطفی ...

من هم درس خوندم هم پشت کنکور موندم  و سختی هاش رو کشیدم 

وهم ازدواج و بچه داری کردم و سختی هاش و خانواده شوهر هم کشیدم 

کلا هر کاری تو دنیا سخته ولی اگه بلد باشیم چطور زندگی کنیم راحتتر ازش عبور میکنیم 

الان تاپیک رو نگاه کن چقدر دارن بخاطر کنکور  آرزوی مرگ میکنن  و فکر میکنن راهی جز مرگ ندارن 

خب این درسته آخه؟

بهتر نیست بجاش پیش یه مشاور خوب برن اصلا شاید راه رو اشتباه رفتن شاید رشتشونو بد انتخاب کردن که اینطوری شده باید بالاخره یه روش دیگه ای برای موفقیت پیدا کنن ولی متاسفانه بخاطر غلط درس خوندن و مسائل دیگه اونقدر افسردگی گرفتن که تاپیک ۱۰۰ صفحه هم بده جلو و همه راهکار بدن باز هم میگن برام آرزوی مرگ کنید 

من ۲۰ سال پیش کنکور دادم و الان وقتی میبینم جوونا اینطوری به خودشون عذاب میدن ناراحت میشم 

میگم زندگی بالا پایین داره همه چیز کنکور نیست براش تلاش کنید ولی غصه نخورید 

اگرم گفتم ازدواج و بچه کلا منظورم مراحل زندگیه 

حتی کسی نخواهد ازدواجم کنه زندگیش جریان داره و میتونه دوباره بلند بشه و برای موفقیتش تلاش کنه 

با غصه خوردن فقط موهای سر ه که سفید میشه نه بخت و اقبال