2752
2734
عنوان

۴۰ نفر حاجت دار بیان

715 بازدید | 166 پست

دوستان عزیز و حاجت دار از ته قلبم به نیت ۴۰ نفر آیت الکرسی می خونم

کسایی که می تونن حتما به نیت دلم از ته قلب مهربونشون دعا کنن  فقط پست بزارن ۴۰ تا ایت الکرسی می خونم به نیت حاجت قلبی ۴۰ نفر

آخه میگن دعا نی نی سایتی ها گیراست

ان شاءالله که خدا حاجتتون و به بهترین شکل ممکن اجابت کنه 

ان شاءالله که نگاه پر مهر خدا همراه همیشگیتون باشه 

ان شاءالله که همیشه سالم و سلامت و پر رزق و روزی باشید 

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای منم میخونی❤🥺

🦋آنچه تقدیر توست از کنارت نخواهد گذشت🦋.......⚜کم باش! اصلا هم نگران کم شدنت نباش..! آن کسی که اگر کم باشی گمت کند همانی ست که اگر زیاد باشی حیفت می کند..!........⚜⚜⚜🌊زندگی،آبتنی کردن در حوضچه ی اکنون است..!!

التماس دعا فراوون دارم

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 
2706