2733
2734
عنوان

لکه بینی

105 بازدید | 9 پست

تو هفته پنج بارداریم لکه بینی دارم خیلی میترسم لکه قهوه ای ولی خیلی خیلی کمرنگ با دستمال که پام میکنم فقط مشخص میشه دکترمم نه شیافت داده نه هیچ چیز ددیگه

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر رفتی؟درد هم داری؟

دردم مثل پریودیه ولی میگیره ول میکنه آره رفتم ولی مثل آدم حرف نمیزنه فقط سر تکون میده خیلی میترسم بعد دوسال اقدام باردار شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
دردم مثل پریودیه ولی میگیره ول میکنه آره رفتم ولی مثل آدم حرف نمیزنه فقط سر تکون میده خیلی میترسم بع ...

ی دکتر خوب برو 

برای لکه بینی حتما باید شیاف استفاده بشه 

منم لکه بینی داشتم هفته هفتم الان هفته سیزدهمم چهار هفتس لکه بینیم قطع شده ولی هنوز شیاف استفاده میکنم

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
دردم مثل پریودیه ولی میگیره ول میکنه آره رفتم ولی مثل آدم حرف نمیزنه فقط سر تکون میده خیلی میترسم بع ...

منم ۵ هفته ام ..خیلی درد پریودی دارم ..اصلا استرس نداشته باش ..فعالیت زیاد نداشتی؟لکه بینی جزئی چیزی نیس حتما چیزی نبوده که دکتر برات شیاف ننوشته ..استراحت کن اگه لکه بینی بیشتر شد حتما یه دکتر دیگه برو

منم ۵ هفته ام ..خیلی درد پریودی دارم ..اصلا استرس نداشته باش ..فعالیت زیاد نداشتی؟لکه بینی جزئی چیزی ...

نه هیچ فعالیتی نداشتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استرس نداشته باش استراحت مطلق باش بر طرف میشه چون خیلی کمه و کمرنگه نترس و نیاز نیست کاری کنی.... اگ ...

الان همش در حال استراحتم بالشت گذاشتم زیرم من خیلی استرس دارم هیچ کاری تو خونه نمیکنم فقط تا دسشویی میرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40