2733
2734
عنوان

فشار خون بالا

777 بازدید | 2 پست

سلام می خواهم تجربه خودم را در مورد فشار خون در سایت قرار بدهم شاید برای کسی مفید باشه

سه هفته پیش ساعت ۵ صبح هراسان از خواب بیدار شدم سرم گیج می رفت و عرق سرد می کردم و حالت تهوع داشتم دست و پایم هم سرد شده بود  اورژانس اومد و فشارم رو گرفت ۱۳/۵ بود و گفت باید بریم بیمارستان

در بیمارستان دکتر گفت از گوش هست که تعادلت بهم خورده و سرت گیج میره و داروی بتاسرک و آمپول ضد تهوع داد

دارو رو دو روز خوردم دیدم حالم خوبه ادامه ندادم تا اینکه هفته پیش مجدد حالت تهوع داشتم و نه به شدت بار اول ، ولی کمی سرگیجه و عدم تعادل داشتم

مجدد رفتم دکتر، این بار دکتر تشخیص فشار خون بالا رو داد

خیلی جالب بود فشار من ۱۳ روی ۹ بود و من حال خوبی نداشتم

خلاصه دو دکتر دیگه هم رفتم اونها گفتند برای گوش هست

ولی مشکل گوش نبود

مسئله فشار خون بود فشار خون من همیشه حدود ۱۱ بوده و الان ۱۳ تا ۱۴

و همین باعث شده بود من سرگیجه بگیرم و وقتی دراز می کشم دنیا دور سرم بچرخه 

دکترها فکر می کردند که این یکی دو درجه بالا بودن فشار نمی تونه باعث این حال بد بشه 

ولی انگار در بدن من حتی ۱ درجه هم کاملا محسوس هست بخصوص فشار پایینی که هروقت از ۸ بیشتر میشه سرگیجه سراغم میاد

این رو نوشتم که اگر سرگیجه و ... داشتید حتما فشارتون رو اندازه بگیرید بعضی علائم فشار پایین و بالا شبیه هم هست و ممکنه به اشتباه بیفتید

در ضمن مشکل گوش که باعث عدم تعادل میشه اصلا ربطی به فشار خون نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید