2737
2739
عنوان

خواهرشوهرم خیلی بدجنسی میکنه

161 بازدید | 16 پست

خواهرشوهرم کلا انگار منو نمیبینه 

همیشه زنگ میزنه شوهرم تنها بره خونه شون

یا مسافرت رفته بودیم خونه شون، البته جامون جدا بود، فقط به شوهرم صبحها میگفت بیا صبونه بخور 

منو تا میبینه اخم و تخم میکنه 

باهاش حرف میزنم تک کلمه ای جواب میده

مشکلم اینه خیلی ازم بزرگتره نمیتونم جوابشو بدم

بعدشم سیاست داره 

شوهرم میگه نه تو بد فکر میکنی

هرروز یا حداقل یک روز درمیون هم زنگ میزنه کل آمار زندگی مارو از شوهرم میگیره

و شوهرم به حرفش گوش میده 

مثلا یه مراسم بود ما اماده بودیم بریم، شوهرم بهش زنگ زد ساعتشو بپرسه گفت پشت کارت فقط اسم تورو زدن، زن و بچه تو نیار

از روی بدجنسی، درحالیکه عرف این بود ماهم میرفتیم 

خلاصه منم خیلی عصبانی شدم ولی شوهرم مارو نبرد و تازه میگه اون درست میگه

باید چیکار کنم

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

مثل خودش با خودش برخورد کن نه محل بده نه مخاطبت قرار بده

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه بچه بازی هایی درمیاره. یعنی بچه هم داری بعد اون ازت بزرگ تره و اینجوری میکنه🙄

اره تقریبا همسن مامانمه

یکی از خواهرشوهرام و برادرشوهرم باهاش قهرن چندساله. 

انقدر اخلاقش بده و دو به هم زنه

و به هیچ وجه اشتی نمیکنن اونا

ولی شوهر من احمقه فقط 

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

ببین چندسال یه بنده خدایی منو اینجوری آزار داد من هرچی بیشتر تو نخش میرفتم اون بدتر میکرد من حساستر میشدم تو یه وهله ی زندگیم افسردگی گرفتم ناخواسته نهتنها این خیلیا رو نمیدیدم یا گرم نمی گرفتم ولی بعد اینکه خوب شدم دیدم ناخواسته یارو نشسته سرجاش ولی اون نمی دونست من حالم بد بوده فقط بی محلی ناخواسته ام باعث شده بود یارو بدونه گوهی نیست 

تا می تونی بی محلیش کن احترام نه با رفتارت نه بازبونت نزار نه اینکه بی ادبی کنی منظورم تملقه

وارد جمع شدی رو به بقیه سلام بده به کسی دست نده که نخواهی بهش دست بدی

ازش تحت هیچ شرایطی سوال نپرس 

یادت باشه جواباشو توهم یا با کله بده یا یه کلمه ای

دعوتش نکن خونشم نرو

اره تقریبا همسن مامانمه یکی از خواهرشوهرام و برادرشوهرم باهاش قهرن چندساله.  انقدر اخلاقش بده ...

این مریضه بابا.به شوهرت خیلی مستقیم نگو ولی وقتایبکه اینجوری میکنه، بگو خیلی ناراحت شدم و خودتو به مظلومیت بزن نه دعوا.نمیدونم چرا شوهرت با وجود یه بچه انقدر از خواهرش حساب میبره

2740
ببین چندسال یه بنده خدایی منو اینجوری آزار داد من هرچی بیشتر تو نخش میرفتم اون بدتر میکرد من حساستر ...

ممنون عزیزم از راهنماییت. 

سعی میکنم همین کارو کنم

از شانس ما خونه شون نزدیکه بهمون

و اینکه تنهایی شوهرم رو میکشونه اونجا چی

و یه جوری با حرفاش من و بچم رو از چشم شوهرم میندازه

یا برای تصمیماتش با اونا مشورت میکنه و حرف منو قبول نمیکنه 

یا خیلی تاثیرات دیگه

هر چی باشه تو خونه ما انگار باید خبر داشته باشه 

این مریضه بابا.به شوهرت خیلی مستقیم نگو ولی وقتایبکه اینجوری میکنه، بگو خیلی ناراحت شدم و خودتو به م ...

درسته.... من با زبون نرم بهش گفتم ازین کار ناراحت شدم

عصبانی شد و گفت الان زنگ میزنم بهش خودت بهش بگو

مقصر کسی نیست جز شوهرت اکه اون بهت اهمیت بده احد الناسی جرات این مفت خوریها رو نداره

دقیقا همینطوره

حتی یه بار تو مسافرت دعوامون شد

اونم فهمید

دوباره شوهرمو صدازد گفت چایی گذاشتم بیا اینجا پیش هم باشیم

انقدر بیشعوره

پس به نظرتون خودمو کنار بکشم 

اصلا نرم خونه شون

بی تفاوت باشم 

شوهرتم که بچه ست😮‍💨 ای بابا

خیییلی

خیلی هم دهن بینه

هروقت پیش اوناست از من بد میگه و یه مدت سرده باهام

با افرادی هستیم که از من خوششون میاد اینم شروع میکنه تعریف کردن و خیلی بهم توجه میکنه 

منظورم تو خونه یا بین خودمونه

یعنی حرف بقیه حیلی روش تاثیر داره

ممنون عزیزم از راهنماییت.  سعی میکنم همین کارو کنم از شانس ما خونه شون نزدیکه بهمون و اینکه ...

ببین گلم من تویه ساختمون بودیم شرایطم از تو بدتر بود به شوهرمم هرچی میگفتم بدتر میکرد تازه طرفو بیشتر تحویل میگرفت

کاری که خواهرش یاد داده وشوهرت میخواد انجام بده بدون اینکه به زبون بیاری همراهی وهمکاری نکن اگه اون کار به تو مربوط نمیشد هیچ علاقه ای به دونستنش نشون نده

ازشوهرت هیچ سوالی مربوط به آبجیش نپرس

رفت خونشون اومد سرسنگین رفتار کن باهاش سرد شو گرم نگیر و می دونی که نباید سرویس بدی 

اون ترس بی محلی خواهرشو داره ولی ترس بی محلی تو رو نداره 

2706