2777
2789
عنوان

فیس ماسک وارتودنسی بچه ۱۰ ساله

490 بازدید | 22 پست

سلام 

دوستان پسر من ۹ سال و۱۰ ماهشه سه ماه سن رویش دندانش کلا عقبه وتازه دوتا دندونهای جلوی بالاش رشدش کامل شده.سه ماه پیش بردمش دکرتر وگفت دندونهای شیری را ۴ تا کشید چون اجازه نمیداد بقیع دربیان فضا کم بود وبعد فضا نگهدار برای فک پایین گذاشتم وگفتن برای فک بالا باید ارتو  متحرک گذاشتن.الان بعد ۳ ماه میگن فک پایین یکم عقبه وباید فیس ماسک بذاره ولی نگرانم کسی این دستگاه را گذاشته

شبیه این عکسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم زود درگیر دندان پزشکیش نکردی به مرور که رشد میکرد فکش هم بزرگ میشد کاش با چندتا متخصص دیگه مشورت کنی من پسر همسایمون از این دستگاه سیمی ها داشت که قدیم بود پشت سرش هم سیم بود توی دعوا بچه های کوچه اذیتش میکرد گاهی حتی میکشیدنش طفلی خیلی گناه داشت

من گذاشته بودم وقتی ده سالم بود البته شبیه این نبود ولی ی سیم خیلی بزرگی بود ک ی کشی داشت روی پیشونیم میومد و دو تا سیم میرفتم پشت گوشم و روی دندونامم ی عالمه سیم بود 

فقط واسه غذا خوردن درش میاوردم فک کنم شش ماهی یا س ماه رو دندونام صورتم بود 

ببین ی چیزی بهت بگم هر کاری ک میتونی برای زیبای دندون پسرت بکن و واقعا مامانمو دعا میکنم ک تو سن ۹ سالگی منو برد ارتودنسی و وقتی راهنمایی شدم دندونام عالی بود لذت میبردم همش دلم میخاد لبخند بزنم 

بماند ک مدرسه کلی مسخرم میکردم هر روز ک میرفتم بهم میگفتن سیم پیچی ولی عب نداشت اونا شعور نداشتن ولی الان دندونای زیبایی دارم 

ب پسرت یاد بده ک از حرفای بچه های مدرسه ناراحت نشه چون میگذره 🙂

یکم زود درگیر دندان پزشکیش نکردی به مرور که رشد میکرد فکش هم بزرگ میشد کاش با چندتا متخصص دیگه مشورت ...

چون فکش کوچیک بود وبرای اینکع نخواد توی بزرگسالی  درگیر جراحی بشه مجبور بودم تازه میگه باید ۸ تا ۹ سال میبردمش

من گذاشته بودم وقتی ده سالم بود البته شبیه این نبود ولی ی سیم خیلی بزرگی بود ک ی کشی داشت روی پیشونی ...

به من گفته که داخل مدرسه نذاره وپسر منم اکثرا خونه شما چندماه گذاشتین؟ درد نداره؟

به من گفته که داخل مدرسه نذاره وپسر منم اکثرا خونه شما چندماه گذاشتین؟ درد نداره؟

اها خوب اگه گفته ک اونجا نزاره خیلی هم عالی 

درد اصلا نداااااااااره ی سیمه میزاری برش میداری همین 

موقعه خابم حتما درش بیار البته این از این مدل جدیداس با دکترش حرف بزن حالا

چند ماهو دقیق یادم نیست ولی بستگی ب دندون فک داره ک دکتر تشخیص میده 

من الان سی سالمه 

یادم نیست بهت بگم چند ماه گذاشتم اونو 

کلی یادمه سیم داشتم کشای رنگی ، چهارتا دندون کشیدم، سیم بزرگه ک الان گفتمو داشتم ، ی حالت لثه مصنوعی ک روش سیم بود هم داشتم و کلی چیزای دیگه ک یاپم نیست

2801