2752
2734
عنوان

وای چقد خونم کثیفه

| مشاهده متن کامل بحث + 5491 بازدید | 40 پست
اگه خونه ات کثیفه هر روزو به یه جااختصاص بده مثلا فردا اتاق خوابو کاامل تمیز کن پس فردا هال روز بعد آشپزخونه البته اینم در نظر داشته باش که غذا پختن و ظرف شستن کار تقریبا هرروزس
خدایا هزاران مرتبه شکرت
ما رنگ کاری داشتیم برای همین خیلی ریخت و پاش و کثیف شده .تمام کارهام رو لیست کردم و دارم طبق اون میرم جلو . امروز از ساعت ۱۰ تا ساعت ۴ و از ساعت ۶ تا ۸ داشتم کار میکردم . الان هم خسته نشستم اینجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سمیه من همیشه دوس دارم مرتب باشم ولی خواهرام زیاد منظم نیستن و به من میگن وسواسی
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2016092722350413303 اینم خاله بازی دخملای کوچولومون [smiley]l/l_46.gif[/smiley]
میام یک کاری پیش بگیرم فک میکنم از کجا شرو کنم میبینم هر چقدم کار کنم به جایی نمیرسم سرگیجه میگیرم میام پای نینیسایت
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک
سلام دوستان یه پیشنهاددارم اگرمی خوایدخونتون همیشه تمیزباشه مثل دسته گل راهش اینه: خونتون روطوری دکورکنیدکه حتی اگرازبچه هاتون بخوایدکثیف ونامرتبش کنندهم نتونند. چطوری؟ هرگونه وسایل تزیینی روبذاریدداخل کابینت هایایه کارتون توی انباری. خونه ای که پرازوسایل تزیینی باشه اماشلخته اصلازیبانیست. وسایل دیگه ای هم که بایده وجنبه تزیینی نداره روحتماداخل محفظه ای مثل کابینت هایاکمدهابذارید. بذاریدراحت بگم طوری که وقتی کسی واردخونه شدفکرکنه صاحب خونه فقط وسایل بزرگ وضروری روآورده وهنوزکامل اسباب کشی نکرده یابه بیان دیگه انگاررفتیدبه یه مغازه فروش مبلمان وهیچ وسیله ای روی میزهایاتاقچه هانیست. اینجوری خونتون هم شیکترمی شه هم همیشه تمیزمی مونه هم تمیزکردنش فقط یه جاروهست ویه گردگیری ساده. عمروجون وسلامتیتون روهم برابشوروبساب نذاشتیدوبه بچه هاتون هم بکن نکن نمی کنیدونگران نیستیدباشیی درمنزل به خودشون آسیب بزنند. یه سبدبرالباس های کثیف داشته باشیدتاکف زمین ولونباشند. همیشه درکمدهاروبسته نگهدارید. به بچه هافقط درآشپزخانه بایه پارچه زیرشون غذابدیدتااگرریخت روی پارچه باشه وروی زمین روهم به راحتی بتونیدبشوریدیادستمال خیس بکشید. من بااین روش یه خونه مثل دسته گل دارم تازه اقوامی که خونه های شلوغ باوسایل تزیین گرون قیمت دارن بارهاشده خونم روکه دیدن رفتندهمه وسایل تزیینی که خریده بودن روفروختن وزنگ زدن گفتندخداعمرت بده هم اعصابمون راحت شده هم وقت آزادمون زیادشده. اگرهم می تونیدهزینه کنیدتوهمه اتاقاتون کمددیواری تاسقف بزنیدتاراحت ترمرتب بمونه اگر هم مستاجریدمی تونیدکمدهای بزرگ بخریدکه بتونیدباخودتون به خونه بعدی منتقلش کنید. امیدوارم این مطالب به کارتون بیاد. به این لینک هم سری بزنید. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1133578&postID=45788821
t.me/zendegyetalai
اگراحساس می کنیدخونتون هواش آلوده هست وتازه نیست کارهای زیرممکنه کمکتون کنه: اول ازنذاریدفرشاتون نجس شه اگرهم شدزیرش لگن بذاریدوسه بارپشت سرهم بایه کاسه آب بریزیدودرلگن زیرش بچلونیدش. دوم اینکه پرده های خونتون رومدل وجنسی انتخاب کنیدکه بتونیدحداقل سه ماه یکباربندازیدتوماشین وبشوریدشون، پنجره راه ورودوخروج انرژی واکسیژن خونه است اگرگردوخاک داشته باشه انرژی خونه می گنده. دیگه اینکه شهروندآرژانتین قسمت خوشبوکننده سرویس بهداشتی یه بسته هایی داره که کلش روخالی می کنیددرچاه توالت یاحمام وهربوی بدی روازبین می بره. فکر کنم 20 یا30 هزارتومن باشه، یعنی کل راه فاضلابتون روضدعفونی می کنه. ونکته آخرکه خیلی خیلی مهمه اینه که همه پنجره هاتون روبازبذاریدومقدارزیادی سرکه روباآب مخلوط کنیدوبایک دستمال که تومحلول سرکه می زنید همه خونتون روگردگیری ونظافت کنیدحتی کف آشپزخونه، سینک، حمام ودستشویی وراهروجلوخونتون وپشت پنجره هاروهم بااین محلول بشورید. طبیعی هست هیچ ضرری هم نداره. بعدازهوای پرازاکسیژن تازه خونتون لذت ببریدفقط تایه روزخونتون بوی سرکه می گیره که اصلابوش زننده نیست فوقش یه اسفنددودکنیدبوش می ره. اگرانجام دادیدنتیجه اش روبگید. خوشحال می شم. راستی داخل کمدهاوکابینت هاتون روهم اگرمرتب نیست مرتب کنیدوزیرتخت هاوبالای کمدهاروتبدیل به انباری نکنیدکه هواجریان داشته باشه، اگرهم جانداریدومجبوریدهمه روتو بسته بندی های تمیزومرتب جابدیدوزیرتخت یابالای کمدبذاریدکه بشه هرچندوقت یه بارراحت کشیدبیرون وزیروروشون روگردکیری کرد. هرقدرهم که خونتون آفتاب نخوره یاساختمونش قدیمی باشه بااین روش هاعالی می شه طوری که همه افرادخونه درطول روزوشب احساس سرحالی وشادابی خواهندکرد. من این کارهارومی کنم وهمه بهم می گن خونت خیلی انرژیش خوبه آدم می آدخونت حالش خوب می شه. حتی خیلی ازاقوام که می گن بچه هاشون بدخوابه تعجب می کنندکه توخونه من بچه هاشون اینقدرراحت وطولانی مدت باآرامش می خوابند. این کارهاخیلی کمک کننده است.
t.me/zendegyetalai
وای خدایا یعنی میشه یخورده حال وتوانشو بهمون بدی و فقط یروز دوروز نباشه خدایا حسرت به دل از دنیا نرم من خونمو دوست ندارم بزرگ و دخترمم نمیزاره چیزی سره جاش باشه دلم یه خونه جمو جور میخواد امروز قول دادم وایستم پا اشپزخونه اوله تا یازده خواب بودم بعد بیدار شدم عینه زنده به گورا دو سه ساعت زوری رو پاهام وایستادم و چندتاظرف شستم ودوباره ولشدم و خوابم برد خسته شدم از ظعفه زیاد
2706