2752
2734

هفته پیش سالگرد مامان بزرگ شوهرم بود جاریم مسجد نیومد امشب حرفش بود گفتم ببین خانوادت چیکارش کردن که نیومده بعد برگشت گفت تو زیاد خودتو اذیت نکن حتما یه دلیلی داشته پوزخند زد معلوم بود میدونست ازش پرسیدم نگفت واسم جاریم زیاد مهم نیست میگم چرا باید شوهرم بدونه به من نمیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

احتمالا بارداره

لطفا اگر متخصص زنان درست حسابی تو قزوین یا تهران میشناسین معرفی کنین برا عمل هیسترکتومی (برداشت رحم)میخوام.                                                      ( این کاربری متعلق به دونفره👩‍❤️‍👩)                                        دنبال دکترای زیادی هستم نورولوژی،جراح پلاستیک و خیلی دردای دیگم .اگ گزارش بزنی شیرمو حلالت نمیکنممممممممممممممممم

با اینا کاری ندارم اما اینکه با پوزخند و اینجوری گفته نظر من اینه که با این حرفت راجب خانواده‌اش همسرت رو آزردی  یعنی یه حدسه و اگه این آزار دیدن‌ها هی ادامه داشته باشه معلوم نیست چی ممکنه پیش بیاد برای رابطه‌اتون

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم