2733
2739
عنوان

درمان سرفه کودک دوساله

80 بازدید | 10 پست

سلام دوستان دخترم یه هفته س سرماخورده دوبار بردمش دکتر اما همچنان سرفه داره غصه امونم بریده ممنون میشم تجریه ای دارید کمکم کنید

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ب پسرم ایورامی دادم خوب شد

هر چند ساعت بدم؟

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
شربت پدی کاف ازداروخانه بخربهش بده گیاهیه خیلی خوبه اینو یه فوق تخصص واسه بچه هام تجویز کرد عاااااال ...

پدی کاف اصلا پیدا نکردم اینجا

2740
شربت پدی کاف ازداروخانه بخربهش بده گیاهیه خیلی خوبه اینو یه فوق تخصص واسه بچه هام تجویز کرد عاااااال ...

پدی کاف منم استفاده کردم خوبه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
پدی کاف اصلا پیدا نکردم اینجا

سلام عزیزم ببخشید اینجا پیام میدادم شما پولیپ بینی  داشتین چیکار کردین منم یه چند وقتیه  یه طرف بینی کیپ شده سی تی اسکن دادم میگن پولیپ  هست باید عمل کنم نمیدونم چیکار کنم