2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راحت باش استرس نداشته باش 

من رفتم بدون هیچ استرسی. گف برو دنده عقب یهو یادم رفت ع باید کلاچ بگیرم خخخخخخ رد شدم ..دگم پیگیر نشدم ک برم..اراده کردم هفته بعد برم ی سری بجنبونم😂

رفیق جونی میشه برا حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی🥲اسمم فاطمه‌س😊لطفا برامنم دعا کنید ک آرامش داشته باشم 🤍🌱آبروم حفظ بشه و آدمای بد از زندگیم حذف بشن..و اون کسی رو که میخام دوباره بیاد طرفم برای ابراز علاقه و درست شدن همه چی انشاالله...🥹گلم دعا کردی بگو تا برات صلوات بفرستم❤️من ب دعاهای شما و دل‌های پاکتون باور و ایمان دارم(التماس دعا)📿🧿
وای دارم دق میکنم که اگه قبول نشم چی

نشدی ک نشدی فدای سرت..

ای همه غصه درس و دانشگاه خوردیم بس نبود ک‌غصه اینم بخوریم

آخرش قبولی خواهر اقددددددد برو ک آخرش از ریختت بیزار ش تا قبولت کنه.... من می‌گفتم اقد میرم ک از ریختم بیزار ش تا قبول کنه😂😂😂

رفیق جونی میشه برا حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی🥲اسمم فاطمه‌س😊لطفا برامنم دعا کنید ک آرامش داشته باشم 🤍🌱آبروم حفظ بشه و آدمای بد از زندگیم حذف بشن..و اون کسی رو که میخام دوباره بیاد طرفم برای ابراز علاقه و درست شدن همه چی انشاالله...🥹گلم دعا کردی بگو تا برات صلوات بفرستم❤️من ب دعاهای شما و دل‌های پاکتون باور و ایمان دارم(التماس دعا)📿🧿
2740
نه متاسفانه نداریم یعنی وانته که نمیشه قراره بگیریم تواین ماه خدا کنه رد نشم فقط 

برو  آزاد تمرین کن ‌ساعتیه 

خدایا شکرت واسه همه داده هات که هرچی بوده به صلاحم بوده حتماً
نشدی ک نشدی فدای سرت.. ای همه غصه درس و دانشگاه خوردیم بس نبود ک‌غصه اینم بخوریم آخرش قبولی خواهر ...

با جاریم تویه ساختمونیم همش میگم مسخرم میکنن کاش ماشین بود تمرین میکردم کلا ۱۲ جلسه رفتم دو جلسه ام این هفته ازاد برداشتم 

وای دارم دق میکنم که اگه قبول نشم چی

تنها پیشنهادی که برات دارم فقط تمرین تمرین تمرین

عزیزم حتما با ماشین خودتون جاهای خلوت و زمان خلوتی برو تمرین

تا تمرین نکنی زود موفق نمیشه

و اینکه پیج ها و سایت های خوبی هست که سرچ کن و نکات ریز و دقیق رانندگی رو یاد بگیر

مثلا آموزش پارک دوبل رو سرچ کن و چیزهای دیگه

با جاریم تویه ساختمونیم همش میگم مسخرم میکنن کاش ماشین بود تمرین میکردم کلا ۱۲ جلسه رفتم دو جلسه ام ...

اشتباه کردی ک گفتی آزمون داری چرا گفتی بش ب اون ک ربطی ندارع گلم..ای چیزا رو تو حریم خصوصیتون نگه دارین بعد ک نتایج عالی بود یهو ب همه بگین تا پشماشون بریزه...ک اگ گفتنم جلسه چندمتع بگی همو اول قبول شدم😂😎ن ک بری ب همه بگی ک‌مسخرع کنن

با جاریم تویه ساختمونیم همش میگم مسخرم میکنن کاش ماشین بود تمرین میکردم کلا ۱۲ جلسه رفتم دو جلسه ام ...

به جاریت بگو فعلا منصرف شدم از گواهینامه

تا پیگیرت نشه و بفهمه نمیخوای فضولی کنه