2733
2739

من سه ساله دارم کنکور میدم خیلی دنبال رشته های تاپ بودم ولی نشد ک بیارم الان نتایج اومده زده مهندسی خاک فردوسی قبول شدم برم یا نه ؟؟ خودم میدونم براش کار نیست از طرفی دیگه طاقت ندارم دوباره بخام بخونم از کنایه های پدرو مادر و اطرافیان خسته شدم دلم میخاد برم یه شهر دیگه 

میخام برم در کنارش همزمان برا کنکورم بخونم

حالا خاهرم میگه بیا آزاد همینجا حسابداری بخون 

چیکار کنم ؟؟ینی هم هزینه کنم هم کار پیدا نکنم خب اینطوری ک بدتره ولی اگ برم فردوسی لااقل هزینه نمیکنم ک بعدا حسرت بخورم

امام زمان خوبم 🥺دعا کن خط قرمزا رو رد نکنم 🙏🤲.   به حق این شب❤️ نیمه شعبان ۱/۱۲/۱۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم مث شما فقط قبولی توی دانشگاه روزانه رو ملاک قراردادم منابع طبیعی دانشگاه شیرازم رفتم اما اونقد پشیمونم که نگو همش میگم کاش نمیرفتم چه اشکالی داشت اگه ده سالم کنکور میدادم ولی یه رشته بدردبخور قبول میشدم الانم هم بیکارم و هم خیلی پشیمون

دانشگاه دولتی هم اگه بخوای درس بخونی همزمان بخوای کنکور بدی شاید نشه (بخواب کنکور شرکت کنی باید انصراف بدی از دانشگاه) امسال این شرایط برداشته شده ، ولی برای کنکور سال بعد هنوز معلوم نیست.(گفتم که این شرایط رو هم در نظر بگیری)

2740
بله بودن که درکنار دانشگاه رفتن،برای کنکورم خوندن وقبول شدن.  تبریک میگم موفق باشید

ممنونم

امام زمان خوبم 🥺دعا کن خط قرمزا رو رد نکنم 🙏🤲.   به حق این شب❤️ نیمه شعبان ۱/۱۲/۱۶
منم مث شما فقط قبولی توی دانشگاه روزانه رو ملاک قراردادم منابع طبیعی دانشگاه شیرازم رفتم اما اونقد پ ...

حب منکه این رشته رو نمیخام میدونم تهش بیکاریه میخوام دوباره کنکور بدم 

حسابداری کار واسش نیست؟

به همون تعداد هم فارغ تحصیلاش زیادن 

ولی خب منکه میخام برا کنکور بخونم پول زوریه بدم اگه ویگه نخواسته باشم برا کنکور بخونم قطعا همین رشتهمیرفتم

دانشگاه دولتی هم اگه بخوای درس بخونی همزمان بخوای کنکور بدی شاید نشه (بخواب کنکور شرکت کنی باید انصر ...

یعنی هنوز معلوم نیست خدایا کنکور بس نبود حالا. باید برا اینم منتظر باشیم 

والا خودشونم نمیدونن با خودشون چن چندن 

من دکترای تخصصی دانشگاه دولتی خوندم. خواهرانه میگم اگه خودم جای تو بودم باز پشت کنکور می موندم. زمان ما نمیشد دو سال کنکور بدی،الان هم اینجوره؟

تلاشم رو زیاد میکردم حداقل علوم پایه بیارم. یعنی علوم پایه عالین. برای مهاجرت که عالین. برای اینجا موندن هم عالین. راحت میتونی آزمون آموزش پرورش بدی و استخدام بشی و معلم شی.