2737
2739
عنوان

خانما بیایید لطفا شوهرم...😞😥

1056 بازدید | 33 پست

سلام عزیزای من 

منو همسرم مریض شدیم هر دو با هم گمونم از بابام که رفته بود کربلا گرفتیم (تبو سرفه و ...) خلاصه که من بعد یه هفته خوب شدم اما همسرم که رفته دکتر دکتر گفته بود خیییلی حاده و کرونای شدید گرفته تو این دو سه سال انقد حال جسمیشو بد ندیده بودم🤧🥺الان بعد یکی دو هفته خوب شده اما اشتهاش پایینه و وزن کم کرده و اصلا به خاطر این تاپیک زدم که بگم... 

من از زمانی که او دوستم دارد،در چشم خودم ارجمند می‌آیم🧚‍♀️💕

خییلی سرد شده تو رابطه شوهرم خیلی گرم بود ولی الان چون از طرفی مریض شد و منم بعدش پریود شدم کلا تعطیل...بود 

دیشب ازش غیر مستقیم پرسیدم چرا سرد شدی بغلم کرد گفت ضعیف شدم درکم کن اونقدر غصه خوردم ک چرا اینطور شده ک نگو ...الان همش میگم نکنه تا آخر همینطور بمونه؟ اصلا طبیعیه؟ چرا رو میل من تاثیر نذاشت مریضی پس؟ چی بدم بخوره درست شه مثل قبل؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موندم چرا بفکر شوهرت نیستی خو بدبخت کرونا گرفته داغون شده تو بفکر رابطه ای😐😐😐

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست دوستان تیکر اهدافمه 😊بعضی آدما فقط به لطف اینکه قتل غیر قانونیه تا الان زنده موندن!                                                A🤍M.         ❤️‌‌  Vali hal man bâ to khob Misha!❤️
2728
بدنش قوت نداره عزیزم طفلکی حق داره

اخه اصلا اینطور نمیشد بعد سرما خوردگیاش 🥲

یعنی درست میشه؟ خیلی تو این تاپیکای نی نی سایت خوندم ک کرونا ممکنه بالکل سیستم بدنو به هم بریزه

گلم با این شرایطی که گفتین؛ بنیه بدنی همسرتون به شدت ضعیف شده.با مرور زمان و تغذیه مناسب خوب میشن.

هر گاه که تسلیمم  در کارگه تقدیر آرام تر از آهو بی باک ترم از شیر.هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر. ( حضرت مولانا )
2740

اخی خوب واقعا توان نداره عزیزم پیش اومده برام قبلا اما بعدش خوب شده نترس زکم وه حالش بهتر شه مثل قبل میشه

من یک زن عاشقم با کلی رویایی دخترونه من به خاطر تو از همه ی ارزوهای قشنگم گذشتم من به خودم یک  جوونی و نوجوونی کردن بدهکارم حالا که میبنم بازم برگردم عقب بازم تورو انتخاب میکنم اما بازم یه عادت های دخترونه دارم هنوزم قوی نشدم وقتایی که دلم میگیره یهو میزنم زیر گریه جایی کم میارم زنگ میرنم به پدرم به تکیه گاهم درد و دل میکنم تو با من چکار کردی که با سن کمم تونستم دوری خانوادمو تحمل کنم؟ من برای اینکه  تورو داشته باشم تاوان پس دادم تاوان تنهاییم تاوان درس نخوندنم تاوان سختی کشیدنم هنوزم دارم تاوان داشتنتو پس میدم اما دلم به داشتنت گرمه مرد خوش خنده من تصمیم گرفتم که مهربون باشم باهمه پرخاشگری و ناامیدی و حرص خوردن رو بزارم کنار و مثبت فکر کنم و مثبت عمل کنم امیدوارم موفق شم
اخه اصلا اینطور نمیشد بعد سرما خوردگیاش 🥲 یعنی درست میشه؟ خیلی تو این تاپیکای نی نی سایت خوندم ک ک ...

از مریضیشه انشالله خوب میشه ...تا میتونی تقویتش کن یا امپول بی کمپلکس بزنه 

میشه دعا کنید قرض هامو بدم برم خونه خودم 🥺🥺
موندم چرا بفکر شوهرت نیستی خو بدبخت کرونا گرفته داغون شده تو بفکر رابطه ای😐😐😐

نه من به فکر رابطه نیستم به فکر خودشم آخه اصلا اینطور نمیشد بعد همش تو تاپیکای نی نی سایت میخونم که کرونا میتونه سیستم بدنو طولانی مدت به هم بریزه میرسم اینطور بمونه

وا بدن با بدن فرق داره خب طرف مریضه حوصله اینچیزا نداره

منم مریض شدم والا حوصله هیچی ندارم

نه من به فکر رابطه نیستم به فکر خودشم آخه اصلا اینطور نمیشد بعد همش تو تاپیکای نی نی سایت میخونم که ...

آره عزیزم نگران نباش درست میشه یه مدت

منم کرونا گرفتم رو همه چی تاثیر میزاره

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست دوستان تیکر اهدافمه 😊بعضی آدما فقط به لطف اینکه قتل غیر قانونیه تا الان زنده موندن!                                                A🤍M.         ❤️‌‌  Vali hal man bâ to khob Misha!❤️
2706