2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هنوز تازه دستو پاش دراومده چجوری جنسیتش بگیم چیزی معلوم‌نیس که تو ۱۶ هفته مشخص میشه

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
اینم دکتر عمومی نوشت برام چند روز پیش خواستم تصادف کنم استرس گرفتم رفتم دکتر سنو نوشت 

اها خداروشکر مشکلی نداره پس. گلی منم تقریبا ده هفته هستم از اولم ویار نداشتم فقط سینه هام دردناک و سفته اونم دردش میادو میره همش استرس دارم چیزیم شده. علایمت چیه من بعضی وقتا یادم میره اصلا باردارم مگه اینکه زیاد سرپا وایسم یا راه برم یکم کمرم درد میگیره

مردی که عضو نینی سایته جای آبجیه ماست🤪کوردم🤗
2740
اها خداروشکر مشکلی نداره پس. گلی منم تقریبا ده هفته هستم از اولم ویار نداشتم فقط سینه هام دردناک و س ...

منم دقیقا مث شمام ولی خدا رو شکر خوب بودم چون شک برده بودم خدایی نکرده اتفاقی افتاده از دکتر هم پرسیدم اشکال نداره ۳ هفته پیش سنو دادم گفت اصن اشکالی نداره

منم دقیقا مث شمام ولی خدا رو شکر خوب بودم چون شک برده بودم خدایی نکرده اتفاقی افتاده از دکتر هم پرسی ...

من حتی میترسم بگم سونو بنویس همش میگفتم یه چیزیش شده😁منم سونو قلب رفتم شکر خدا همه چی خوب بود اما همش توهم میزنم نکنه رشدش متوقف شده. اها پس خداروشکر ان شالله سالم بغل بگیریش گلم

من حتی میترسم بگم سونو بنویس همش میگفتم یه چیزیش شده😁منم سونو قلب رفتم شکر خدا همه چی خوب بود اما ه ...

مرسی فدات همچنین این نگران نباش خدایی نکرده مگه ضربه بخوری اونم خونریزی ک شک کنی و از بارداری لذت ببر و خودتو نگران نکن

مرسی فدات همچنین این نگران نباش خدایی نکرده مگه ضربه بخوری اونم خونریزی ک شک کنی و از بارداری لذت بب ...

نه شکر خدا خونریزی و ضربه و اینا نداشتم.توکل به خدا.پس طبیعیه علایم چندان نداشتن ممنون جواب دادی گلم