2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879272 بازدید | 47873 پست
سلام سانی ،من هم تقریبا مشکل مشابه شما دارم خودم ایمنی انعقادی و همسر دی اف ای بالا ، یه سوال دارم د ...

12 شد..ابن سینا رنجش زیر 15 نرماله

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=97248192]12 شد..ابن سینا رنجش زیر 15 نرماله[/QU

ممنون عزیزم که سوال ها رو جواب می دی،ان شاالله خداوند فرشته کوچولوی نازنینت رو حفظ کنه ،شرمنده شما که دقیق پیگیر علت سقط شدید،بالاخره بهتون گفتن علت اصلی سقط دی اف ای همسرتونه یا ایمنی انعقادی خودتون ؟؟؟ بهتر بگم دی اف ای بالای 20 به تنهایی می تونه علت سقط مکرر باشه؟؟؟؟

2728
[QUOTE=97248192]12 شد..ابن سینا رنجش زیر 15 نرماله[/QU ممنون عزیزم که سوال ها رو جواب می دی،ان شاال ...

واسه شوهر من خیلی بالا بود 50 بود..ولی خودمم مشکل ایمنی انعقادی داشتم.دکتر گفت هر دوتاشون عامل سقطن.20 با ی دوره دارو میاد پایین خودتم ازمایش بده اگ مشکل داشته باشی که هر دوتاش.

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..

سلام دوستان 

منم 25خرداد برا اولین بار سقط طبیعی تو هفته12 داشتم سونو هفته ده نشون داد جنین تو شش هفته رشدش متوقف شده.بعد از سه سال باردار شده بودم مشکلمون اسپرم همسرم بود عمل واریکوسل هم شده بودن.خودمم تو هفته شش آزمایش دادم کم کاری تیروئیدم18.5 بود و کمی کم خونی داشتم.

دکترم گفت سه ماه بعد سقط برا اقدام بیا.بنظرتون چیکار کنم؟؟؟

سلام دوستان  منم 25خرداد برا اولین بار سقط طبیعی تو هفته12 داشتم سونو هفته ده نشون داد جنین تو ...

چكاب كامل سقط مكرر

صفحع ٣٠٥رو بده

همسرتم ازمايش اسپرم

و dfiبده بعد اقدام كن

واسع نيروييدم بايد تحت نظر غدد باشي

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2738

[QUOTE=96820393]من مشهدم چکار کنم بنظرتون بیام تهران واسه ازمایشات اینا اخه من دکتر سقط نمیشناسم  کسی اگر تو ...[/QUOTEبه من دکتر نفیسه برادران و معرفی کردن و رفتم ویزیت شدم واسم ازمایش ژنتیک نوشت و گفت حتما بنیان ژنتیک انجام بده

سلام مائده خانوم شما خیلی وقته این جا بروبیا داری میشه لطف کنی بگی تا حالا کسی بوده تو این گروه که مشکل ایمنی از نوع لوپوس داشته و با دارو  بارداری موفقی پشت سر گذاشته باشه؟؟؟؟ممنون

سلام مائده خانوم شما خیلی وقته این جا بروبیا داری میشه لطف کنی بگی تا حالا کسی بوده تو این گروه که م ...

برو بيا رو خوب اومدي😂😂😂

بله عزيزم

درمانش با پردنيزولون ٥ميلي و سرم اي وي اي جي هست

كورتون ميگيري و ايمنيت كنترل ميشه

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

❌❌❌❌❌❌دوستان کسی هست این چند روز آینده وقت دکتر  عارفی رو داشته باشه ..ولی نخواد بره ..وقتشو بده به من ..

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

تو رو خدا اگه کسی هست دریغ نکنه ...خیلی مهمه .

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

سلام لاولاو جان .خانمی خوبی؟ بسلامتی برای ان تی رفتی ؟ ایشالله که همه چی خوب باشه .یه خبری از خودت ب ...

سلام عزیزم ممنون تو خوبی?والا ان تی که خیلی وقته انجام دادم همه چیز خوب بود فقط دکترم گفت چون سقط داشتی ازمایش سل فری انجام بده حالا منتظر جواب اونم واسم دعا کنید

سلام خانمی خدارو شکر که ان تی خوب بوده .مطمئن باش جواب آز هم خوب هستش.ایشالله این چند ماه روهم به راحتی بگذرونی و نی نی رو بغل بگیری...جواب آز کی میاد؟ هنوز داروهات رو داری مصرف میکنی یا دکتر تغییر داده برات؟

2706