2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879237 بازدید | 47873 پست
ن بالا نیس من ب ی دکتر دیگ هم نشون دادم گف نیازی ب پردنی نیس. نمیدونم چرا گف. من سه تا جهش هترو دارم ...

همون يه دونه كه رزاقي داده رو بخور گلم

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
من مشهدم چکار کنم بنظرتون بیام تهران واسه ازمایشات اینا اخه من دکتر سقط نمیشناسم  کسی اگر تو ...

همه دوستاي مشهديمون اومدن تهران

ازمايشاتو فقط تهران بده

ازمايشات ايمني و انعقادي كيت مخصوص داره

و هر ازمايشگاهي نميتوونه جواب دقيق بده

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من ۳ تا سقط داشتم هر سه هم همون اول هفته پنجم بود، رفتم پیش دکتر فیروزه اکبری یه سری آزمایش و ...

عزيزم اي يو اي و اي وي اف هيچ ربطي به سقط و درمانش نداره

شما بايد بررسي رحمي بشين

ازمايش ايمني انعقادي هىرمووني بدي

2731
من رفتم پیش دکتر سقط مکرر دکتر رزاقی ازمایشارو دادم فهمیدم مشکل ایمنی انعقادی دارم ..رزاقی که رفت کا ...

عزیزم منم دقیقا مثل شمام بدون قلبتو هفته اول سقط میشه..میشه دوز این داروها رو هم بگید؟

همه دوستاي مشهديمون اومدن تهران ازمايشاتو فقط تهران بده ازمايشات ايمني و انعقادي كيت مخصوص داره و ...

اخه خیلی سخته که

کاش همینجا هم میشد

ازمایشگاهمخصوصی داره

خداجووووونم بخاطر انچه دادي و هرانچه ندادي شكر
2738
عزیزی ..گلم فقط راهتونو اشتباه نرید..اگ سقط دارین فقط بریک پیش عارفی

اخه مشهدم خیلی سخته برام نمیدونم شوهرم قبول کنه یا نه

واااای یعنی هیچ راه دیگه تی وجود نداره

خداجووووونم بخاطر انچه دادي و هرانچه ندادي شكر
یعنی همون هفته که بتات مثبت میشد سقط میکردی؟بتات تا چندبالا میومد؟

عزیزم هفته 5 ..به سونو نمیرسید درد پریودی و خونریری دیگه میفرستادن سونو چیزی نبود بتام تا 2000 هم بالا مبرفت 

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
عزیزم منم دقیقا مثل شمام بدون قلبتو هفته اول سقط میشه..میشه دوز این داروها رو هم بگید؟

عزیزم حتما ازمایشارو بده از رو ازمایش دوز دارو مشخص میشه من مشکل انعقادی داشتم دوتا جهش که انوکسا 6000 و اسپرین و مشکل ایمنی که hla.drبالا بود 3 دوره سرم وبه خطر cdهام که لب مرز بود پردنیزولون تو بارداری پروژسترون هم زیاد دارم چون زود سقط میکردم..البته شوهرما مشکل دی اف ای داشت چون اینم یکی از دلایلش بود ..با دارو اومد پایین ....همش لطف خدا بود  

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
اخه مشهدم خیلی سخته برام نمیدونم شوهرم قبول کنه یا نه واااای یعنی هیچ راه دیگه تی وجود نداره

عزیرم منم اهوازم ..بعد از سقط دوم بهم گفتن یا ای وی اف کن یا ای یو ای ..من ای یو ای کردم وباز تو هفته 5 سقط شد..دیگه سختی داره واسه ماها که راه دوریم..ولی بهتر از اینه که روح و روانت با سقط بهم بریزه

عزیزم شما قبل ازبارداری پردنیزولون و آسپرینو نخوردی؟

چرا عزیزم 6 ماه اسپرین خوردم..پردنی هم یکماه روزی یکی

2706