2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879467 بازدید | 47878 پست
منم سه بار بردم دکتر قراره واسه شکم دردش دوباره ببرم اصلا حال روحیه مارو کسی درک نمیکنه ناسلامتی تاز ...

تنها جان اندازه نصف قاشق چای خوری عرق نعنا ب پسرت بده امروز ببین دل دردش بهتر میشه . با یکم اب جوش و نبات قاطی کن 

مینا قری هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسي غزل جان جواب دادي من شش ماه از اخرين دوز پرد ميگذره وهنوز باردار نشدم نياز نيست دوز مكمل استفاد ...

روش رزاقی اینجوری بود که اگه شش ماه می گذشت دوباره دوماه پردنیزولون میخوردی جلوگیری می کردی بعد اقدام شما از دکتر خودت بپرس 

2728

[QUOTE=80548063]غزل جون میشه آدرس و شماره مطب دکتر فروتن رو

از اینترنت بگیر میترا فروتن 

رفتی بهش بگی دکتر رزاقی گفته هفت دوره واست نسخه می کنه شما باید هر دوره ۴ تا ۵ گرم بزنی 

پردنیزولون نداری درسته 

توروخدا بیان ی چیزی بگین اروم شم.  مادرشوهرم امروز اومد خونمون بعد امشب اومدیم بچه رو بشوریم بد ...

عزيزم 

خوشگلم

يه كلام

خله مادرشوهرگرامي 

حتي اگه يه جاهايي مثل كمر و باسنشم كبود باشه كاملا طبيعيه 

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2738
عزيزم  خوشگلم يه كلام خله مادرشوهرگرامي  حتي اگه يه جاهايي مثل كمر و باسنشم كبود باشه ...

خل واسه ی ثانیشه . دیشب از فکرو خیال تا صبح نخوابیدم

همش دارم شکم بچمو نگاه میکنم

مینا قری هستم
خل واسه ی ثانیشه . دیشب از فکرو خیال تا صبح نخوابیدم همش دارم شکم بچمو نگاه میکنم

دكتر كه ميبري احتمالا حواست نبوده همه جاش و نگا ميكنه حاي پوشكو باز ميكنن مقعدم نگا ميكنن

دكتر كه ميبري احتمالا حواست نبوده همه جاش و نگا ميكنه حاي پوشكو باز ميكنن مقعدم نگا ميكنن

اره نگاه کرد . تا الان 3تا متخصص بردم چکاپ کرده پوشکو باز کرده همشون گفتن دخترم سالمو خوب و طبیعی . از دیشب گیر داده بیا ببریم پیش دکتری ک من میگم.  بهش میگم میخوای عیب رو دخترم بذاری دخترم هیچیش نیست فقط ظریف و پوست نازکه رگاش پیداس . اخرش حرصم درومد گفتم دختر من ب خودم میره چاق نمیشه مثل شما همه چیش ظریفه. نگاه ب بچه دخترت نکن

مینا قری هستم
اره نگاه کرد . تا الان 3تا متخصص بردم چکاپ کرده پوشکو باز کرده همشون گفتن دخترم سالمو خوب و طبیعی . ...

تركونديش كه مادر😂

مينا وزن كم كردي؟من استپ كردم😭

قد و وزنت چنده؟

تركونديش كه مادر😂 مينا وزن كم كردي؟من استپ كردم😭 قد و وزنت چنده؟

اره دهنش بسته شد . جلوشون کم نمیارم ولی تو خودم حرص میخورم . 

اره حسابی کم کردم . فقط 6 کیلو مونده.  20 کیلو اضافه وزن داشتم روز 15 بعد سرارین رفتم وزن کردم 14 کیلو کم کرده بودم . بالا تنه برگشته ب حالت قبل فقط رون و ساق پام مونده.  

اوناهم دیر کم میکنم.  

165 قد الان 71کیلوام

تو چند شدی؟

مینا قری هستم
اره دهنش بسته شد . جلوشون کم نمیارم ولی تو خودم حرص میخورم .  اره حسابی کم کردم . فقط 6 کیلو م ...

من چرا كم نميكنم😭

روز زايمان٧٣بودم الان ٦٧ام

قدم١٧٢

يني كلا٦كيلو كم كردم تازه با رژيم و همه چي

قبل زايمان ٥٧بودم😭