2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879289 بازدید | 47873 پست
مینا جون زردی دخترت خوب شده؟ 

ن خوب نشد.  همینجور درد رو درد داره میاد.  یعنی قیافم دیدنیه . دست تنها هیچکس نیست کمکم کنه.  بینیش کیپ شده . سرفه میکنه . شیر بالا میاره بخاطره گلوش . 

بنظرتون قطره سدیم کلراید برای بینیش استفاده کنم؟

مینا قری هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام به همگی  سارا جون هماتوم دلیلش مشخص نیست باید استراحت کنی و امپول و شیاف پروژسترون استفاد ...

عزیزم من تازه متوجه شدم که احتمالا یه مشکلی دارم سقط اولم رو سرسری گرفتم چون اون زمان بچه نمیخواستم و پسرمو داشتم گفتم لابد پیش میاد ولی الان که هفته قبل رفتم گفتن جنین قلب نداره و محض اطمینان هفته بعد سونو رو تکرار کن متوجه شدم پس مشکلی هست که برای بار دوم این طور میشه و باید مشکلی باشه

ن خوب نشد.  همینجور درد رو درد داره میاد.  یعنی قیافم دیدنیه . دست تنها هیچکس نیست کمکم کن ...

ببین برای نوزاد فکر میکنم میشه دیفن هیدرامین استفاده کرد باز از دکتر خودش بپرس ولی پسر من‌سرما میخورد دکترش جز دیفن هیدرامین چیزی نمیداد

2740
عزیزم چه بد انقدر الان خدا رو شکر میکنم‌‌پسرم هست وگرنه دق میکردم شما دنبال دلیلش رفتی؟ من آزمایشهای ...

انشالله که فردا خبرای خوش بشنوی عزیزم ، بله من یکساله دنبال درمانم و همه آزمایش ها رو انجام دادم و دکتر اجازه بارداری بهم داده اما هنوز فرصتش پیش نیومده که اقدام کنم

ن خوب نشد.  همینجور درد رو درد داره میاد.  یعنی قیافم دیدنیه . دست تنها هیچکس نیست کمکم کن ...

چرا دکتر نمیبری؟ حتما هم فوق تخصص برو و از همین اول یه دکتر خوب در نظر بگیر نخوای هی عوض کنی من هر ماه دخترم رو میبردم پیش دکتر برا چکاپ فقط برای واکسنا بهداشت میبردم

ضرر نداره اون قطره برای نوزاد چند روزه؟؟

ببین سرچ کردم برای زیر شش ماه ممنوعه انگار پسر من زیر ۶ ماه سرما نخورده بود حتما دکتر ببر، دختر برادر من طفلک سرما خورد پیگیری نکردن برونشیت یه همچین چیزی شد نوزاد دو ماه یه هفته بیمارستان بستری شد

انشالله که فردا خبرای خوش بشنوی عزیزم ، بله من یکساله دنبال درمانم و همه آزمایش ها رو انجام دادم و د ...

یا خدا یک سال درمان، من اعصابشو ندارم فکر کنم از خیرش بگذرم شما مشکلت چی بود؟

سلام من ازمایشات سقط رو صفحه ۱۱۵۹ نوشتم این ازمایشات به علاوه ازمایشای شیوا توی همون صفحه رو انجام بدید من خودم چهارتاسقط نه هفته به علت ایست قلبی جنین داشتم پیش رزاقی رفتم هیستروسکوپی شدم همه ازمایشات رو انجام دادم مشخص شد مشکل ایمنی و انعقادی دارم توی بارداری اسپرین و انوکساپارین ۶۰۰۰ و سرم ای وی ای جی دی استفاده میکنم با چندتا قرص دیگه الان متاسفانه دکتر رزاقی نیست میتونید برید پیش عارفی ازمایشاتش رو انجام بدید با صفحه ۱۱۵۹ مقایسه کنید اونایی که ننوشته خودتون برید انجام بدید اینجا جوابش رو بزارید ما راهنمایی می کنیم دوستای عزیزم خودتون از لحاظ رحم هم بررسی باید بشید شوهرتون ازمایش انالیز اسپرم و دی اف ای هم باید بده باید تخمک و اسپرمتون هم تقویت بشه 

2706