2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879183 بازدید | 47873 پست
درسته وقتی سقط صورت میگیره خیلی عوامل دخیلن مشکل انعقادی زمانی که خون به جفت نمیرسه و مانع رشد جنین میشه درمانشم با اسپرین سلکسان هپارین هست بستگی به نظر پزشک داره مشکل ایمنی زمانیه که بدن با جنین مثل یه موجود ناشناخته برخورد میکنه سعی میکنه از بین ببرتش.مثل یه بیماری بهش واکنش نشون میده درمانشم با پردنیزولون و سرم ای وی ای جی هست مشکل هورمونی مثل انسولین تیرویید پرولاکتین درمان انسولین با متفورمین پرولاکتین با بروموکریپتین.داستینکس و کابرگولین هست
هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
یه وقت همه اینا درمان شدن ممکنه رحم مشکل داشته باشه یعنی ابعاد رحم کوچیکه و فضای کافی برای رشد جنین نیست مثل رحم دوشاخ که با جراحی درمان میشه و سپتوم که یه دیواره داخل رحم هست که اونم باید برداشته شه .تشخیصشم با عمل هیستروسکوپی هست
هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممکنه لانه گزینی روی سپتوم باشه و باعث بشه جنین خوب رشد نکنه و زود سقط بشه
تمام مواردی که تو بالا نوشتم به اضافه ازمایش زنتیک باید بررسی بشن.شعار تمام کسایی که جواب گرفتند اینه که وقت خودتون رو تو مطب متخصص نازایی تلف کنید و به متخصص سقط مکرر مراجعه کنید
2731
سلام. منم بیمار دکتر رزاقی هستم. البته این ازمایشها رو انقدر کامل برام تجویز نکردن.ولی بخشیش رو نوشتن آهو جان 40 روز خونریزی غیر عادیه و قطعا بقایا داری باید بری سونو کنی اول. سونوی واژینال و میزان بقایا رو مشخص کنی بعد دکتر بهت دارو میده مثل ال دی یا سیپروترون کمپوند و بعد که قطع کردی پرزود نیشی همزمان بهت متیل ارگونوین میدن میخوری و بقایات دفع میشه.
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
سلام منم تازه اومدم یه بار سقط داشتم ....از تبریز هستم کسی اینجا از تبریز هست یا نه؟؟؟ الانم چند تا دکتر رفتم و کم کاری دارم که اونم چند ساله که دارو میخورم و تحت درمان بودم اما تو هفته 7 توقف رشد داشت با اینکه ضربان داشت
خدایا خودت کمک کن و هیچ منتظری رو نا امید نکن.....آمین
سلام مانترا جان حتما رزاقی اونایی که لازم هست رو نوشته.نیاز نیست همشو بدی مثلا یه دونه از ایمنی هارو بدی و بالاتر از رنج نرمال باشه کفایت میکنه.چون فقط یه درمان داره.
2738
دلارام جان خوش اومدی.عزیزم اون لیستی که نوشتم رو با ازمایشاتت تطابق بده حتما مشکل ایمنی یا انعقادی داری عزیزم .باید بررسی بشی،من اکثر دوستام سقط مکرر تیریزی هستند و واسه درمان اومدن تهران پیش دکتر فاطمه رزاقی،
بهار جون باید ازمایشات رو بدی چون اکثر انتقال منفی به خاطر مشکلات ایمنی و انعقادی هست و دکترای بی وجدان و بیسواد زورشون میاد یه ازمایش بگیرند و فقط پول واسشون مهمه.ببین عزیزم ممکنه یکی به راحتی با اولین اقدام باردار بشه اما به دلیل مشکلاتی که گفتم سقط بشه حالا یه نفر با هزار بدبختی و هزینه ای وی اف و ای یو ای و میکرو باردار میشه و بتا هم میره بالا اما چون از قبل از نظر سیستم انعقادی و ایمنی بررسی نشده میرسه تازه به خونه اول .هیچی به هیچی
من ازمایشاتم رو دادم مشکلی ندارم.... کم کاری تیروئید هست که دارم دارو میخورم فولیک اسید 5 و آسبرین یه دکتر رفتم پردنیزولون داد گفت بخور بعدا یه دکتر گفت نخور اصلا خوب نیست نی نی رو لب شکری میکنه کوچولوترین ایرادش..... دکتر خودمم گفت برو اقدام اما من از اقدام میترسم
خدایا خودت کمک کن و هیچ منتظری رو نا امید نکن.....آمین
پس ایمنی مشکل داری .نه عزیزم لب شکری واسه دوزه ٥٠هست نه ٥میلی که تو باید بخوری. وقتی اسپرین میخوری یعنی انعقادی مشکل داری پس خداروشکر تا اینجا فهمیدی که مشکل هورمونی تیرویید ،ایمنی و انعقادی داری
پردنیزولون پوکی استخوان میاره زمانی که داری مصرفش میکنی باید کلسیم امگاسه هم باهاش بخوری.ویتامین دی سه .به هر حال پردنی کورتونه ماهم داریم میخوریم.اگه میخوای جواب بگیری از دوماه قبل از اقدام بخور تا بدن موقع لانه گزینی و لقاح پس نزنه و به تطابق بده
2706