2737
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879225 بازدید | 47873 پست

سلام بچه ها ، من پنج شنبه سرکلاژ شدم با دکتر رزاقی ، لک بینی شنبه  قطع شد ، االان فقط روزی چند بار تو دهانه رحمم احساس فشار ، درد یا انگار پاره شدن بخیه دارم ،  که خفیفه بیشتر بعداز  وقتی که میشینم یا میایستم  این احساس هست ایا طبیعیه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید ترشحات شما مثل ابه یا لعاب داره؟من یک ماهی هست ترشحاتم روی لباس زیر سفید مشخص میشه یکم زرده و ...

مال منم یه چند روزیه که مثل مال شما شده   و زرد رنگ قراره ۱۰ مهر آزمایش بدم اما یکم نگران شدم سعی میکنم زودتر بدم.

ببين عزيزم راهش اينه شما ميري پيش عارفي ازمايش ميده اونا رو ميدي بعد چون عارفي ازمايشاتش تكميل نيس ...

مائده جون من مهرماه هم با دکتر رزاقی وقت دارم. به نظرتون مهر بیام تهران تا رزاقی هم سونوم کنه هم آزمایشات رو کامل برام بنویسن بعد جوابش رو آذرماه ببرم پیش دکتر عارفی. اینجوری بهتر نیست؟ 

ببخشید که زیاد سوال میپرسم. نگرانم و در عین حال میخوام تصمیم درست هم بگیرم.

2731
2738
دوستان توروخدا راهنمایی کنید زیر دلم سمت تخمدان چپ بشدت درد میکنه نمیتونم از دنده راست ب چپ برم شدید ...

منم انواع مختلف دردا رودارم نمیدونم از داروهاست یا از بارداری یاسرما

خداوندا مراقبه پسرم باش
امروز ک همش دراز کشیده ام . خیلی درد دارم.  نمیدونم چمه. ترسیدم

نگران نباش استراحت کن شاید سرما زده بشکمت من چن روز پیش حتی فک میکردم انقباض دارم بخاطر سرما بود راستی پردنی رو هنوز یدونه میخوری؟

خداوندا مراقبه پسرم باش
2706