2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879445 بازدید | 47878 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا به من آماده ندادن از همون داروخانه كه معرفي كرد خريدم خودم ميكشم تو سرنگ هپارين ٥٠٠ ماله تو چند ...

همون ٥٠٠

روزي دوتا

ميخوام بزنم به پام شكمم جا نداره كبودو درناكه

همون انكسو راحت تر بود اي خدا

راستي هپارين دوره مصرفش ٢/٥ماهه مال تو رم قطع ميكنه

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2731
همون ٥٠٠ روزي دوتا ميخوام بزنم به پام شكمم جا نداره كبودو درناكه همون انكسو راحت تر بود اي خدا ر ...

نه دو ماه و نيم نيست ماله شما نزديك زايمان كرده هپارين كه ضعيفتر باشه من فك كنم حداقل تا هفته ٢٠ دارم

كاش همينطور باشه كه ميگي نوبت شادي منم برسه كاااااش

ايشالا برسه بياي همينجا اعلام كني مام هممون بهت دري وري بگيم كه اه ديدي شد دخترررررر!

2740
الان بهترم ولي قلبم فشرده مبشد  فردا هم دارم امروز هرچي از رزاقي پرسيدم گف طبيعيه من اختمالا ...

اره عوض كن دكترتو

سرم اخرم زدي

فقط دوز سلكسانو حتما بپرس چه جوري كم كني

همينو بس

بقيه چيزا روتينه

تمام پرژسترونا و امگاسه تا پايان هفته ٣٤قطع ميشه

متفورمين همچنان هست تا اخر يه دونه

پردني تا ٣٢يكي بخور

و بعد نصف يه روز در ميون تا روز زايمان والسلام

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
نه دو ماه و نيم نيست ماله شما نزديك زايمان كرده هپارين كه ضعيفتر باشه من فك كنم حداقل تا هفته ٢٠ دار ...

آره ديگه هپاريو ضعيفه كمش كرد كه قطعش كنه كم كم گف هپارينو ١تا ٢ماه ميشه بزني من چون ريسك زود اومدن ني ني و دارم گف شرو كن هپارين كه سبكتره تا بعدا مشكلي پيش نياد خدايي نكرده 

ولي انكسو خيلي راحت تر بود حداقل يه سوزن بود

ايشالا برسه بياي همينجا اعلام كني مام هممون بهت دري وري بگيم كه اه ديدي شد دخترررررر!

ميدوني تا حالاااا چقدر از دوستان مثل الآن شما سه سال دارن همينو بهم ميگن ولي هميشه اونا بودن كه گفتن متأسفيم

زمان بندی خدا بی نظیر است
حالا مشكلي خدايي نكرده داشتيم كجا بريم ؟؟ اعصابم خورده كه نيست 

چه مشكلي؟!

هيچ مشكلي نيست نگران نباش

خيالت راحت 

پس ما چه كاره ايم؟!

از الان تا دوماه تمام داروهات ثابته 

همه اونا رو مصرف ميكني

فقط واسه محكم كاري خيلي استراحت كن همينو بس

ما هم هستيم ديگه راهنمايي ميكنيم

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2706