2733
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879303 بازدید | 47873 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلاً روم نميشه به همسرم بگم آز بده

چراروت نشه بهترازاینه اوضاع هستش که هم خودتوداغون کنی هم همسرتو

اونم الان صدرصد داغونه وبروزنمیده سعی کن خودتوجمع وجورکنی وپیگیربشی امیدداشته باش

بالاخره مامان شدم🤱🏻
2740

من دوتا

اولی ۸هفته قلبش ایست کردوتوقف رشد تو۶هفته

دومی تشکیل نشدن قلب وتوقف رشد تو۶هفته.بعدکلی پیگیری ودوندگی فهمیدم نقص انعقادی ایمنی دارم

وسپتوم

دوره نقاهت ودارودرمانی بعدعمل ودارهای انعقادی ایمنی وقبل اقدامودارم استفاده میکنم تا مردادکه بااجازه رزاقی برم اقدام ان شاءالله

بالاخره مامان شدم🤱🏻

پردنیزولون براکاهش رنجNkسل+56و....برادوماه قبل اقدام آسپرین برادوماه

ب۶    ب۱۲   کلسیم  امگا۳   فولیک اسید  متفورمین داروهای قبل اقدام

به محض مثبت شدن بی بی ودوبرابرشدن بتا تزریق سرم آی وی آی جی هر۲۸روزیکبار۴عدد هرعدد ۵گرم.  واسه ۷ماه .آسپرین وپردنیزولون تاتایم محدودی که خوش قراره تعیین کنه. سلکسان هم ازروزمثبت شدن تا۹ماه تمام زیرجلدی شکمی هرروز یکی بعلاوه آمپول پروژسترون وشیاف.

بالاخره مامان شدم🤱🏻

سلام دوستان،من یه بچه سه ساله دارم،از یکسالو چهار ماه پیش اقدام کردم برا دومی،ماه دوم اقدام باردار شدم اما بتا پایین بود و چندروز بعد سقط میشد،دوباره دوماه بعد باردار شدم اما بازم همون روزهای اول سقط شد،ازمایش انعقاد ی دادم انتی کاردیولیپینم 15بود،از اون  موقع که یکسال شده تا الان آسپرین میخورم ولی دیگه باردار نشدم،دوباره ازمایش انتی کاردیولیپین دادم شده61،خیلی داغون شدم،به نظرتون چرا باردار نمیشم؟کسی بوده با انتی کاردیولیپین بالا بارداری موفقی داشته باشه؟دکتر گفته به محض بارداری باید هپارین بزنم اما نمیدونم چرا باردار نمیشم

سلام گلاره خانوم شما سونوشکمی یاترانس واژینال براادنازه وداشتم فولیکول مناسب انجام دادین

داروی تحریک فولیکول وآزادسازی تخمک استفاده نکردین

بالاخره مامان شدم🤱🏻
2706