2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879266 بازدید | 47873 پست

سلام دوستان من حدود چهار سال پیش ی سقط تو هفته پنجم داشتم و تا الان هنوز دوباره باردار نشدم من دکترای مختلفی عوض کردم اما نتیجه نگرفتم الان پیش ی دکتر جدید رفتم ی سری ازمایش داده که مربوط به برسی سقط و گفته باید برم پیش دکتر هماتولوژیست بنظرتون اتلاف وقت نیست چون فقط یک بار سقط کردم ؟

سلام عزیزان 

اونایی که اطلاع دارن

میشه بگید پردنیزولون تا هفته چند مصرف کردن

و سرم ای وی ای جی چند مرحله گرفتن؟

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من سرم نداشتم  و پردنی رو طبق نظر دکترم تا هفته 18 روزی یکی خوردم

عزیزم ممنون که جواب دادی🌹

دکترت کی بود؟

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید
سلام عزیزم دکتر عارفی که عالیه ولی وقتاش یکم دیره دکتر عشوری هم میگن خیلی خوبه روشش مثل دکتر رزاقی ...

دکتر عشوری اسم کوچیکش چیه تک تک ویزیت میکنه

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
سلام کسی میدونه قرص دوفامد ۱۰ توی هفته هفتمم بخورم ضرر نداره؟تا امروز آمپول پروژسترون میزدم دکترم گف ...

امپول نیست به همه اکثرا همینو میدن

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
2740
امپول نیست به همه اکثرا همینو میدن

راستش دکتر من آمپول داد بعد که اومدم پیش دکتر دیگم اصفهان گفت دوفامد بخورم بجاش.. زدم تو گوگل خیلیا گفتن برای پریودی میخورن منم ترسیدم خونریزی بگیرم ولی دیگه یه ده روزی میشه میخورم خدارو شکر چیزی نشد

راستش دکتر من آمپول داد بعد که اومدم پیش دکتر دیگم اصفهان گفت دوفامد بخورم بجاش.. زدم تو گوگل خیلیا ...

نه بابا خونریزی چرا اونو قطع میکنن پریود میشن اره بخور ربطی ندارن

عزیزم ماها همه ازمایشات سقط مکرر رو دکتر واسمون نوشته و براساس مشکلمون دکتر دارو داد. همینطوری نداد. ...

صبا جون متفورمین چه ساعتی از روز میخوردی روی وزن بچه اثر نداشت؟ من شبا قبل خاب میخوردم میخابیدم رفتم سونو وزن میگه دورشکمش دوهفته کوچیکه 

2706