2733
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879183 بازدید | 47873 پست
اره قرص پرانول برای استرس و تپش قلب هم هست گفت کمکت میکنه ولسخ قلب جنین هم خوبه ایشالا که کمک کنه😁ت ...

اره دیگه ما همینیم عزیزم همش استرس 

انشالله بسلامتی سپری کنی این دوران رو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر بهم قرصی نداده، خودمم چیزی راحع به استرادیول نمیدونم، چند تا و تا کی باید مصرف بشه؟

من تخمک گذاریم ۱۶ سیکلم هست ،برا من از ۱۷ سیکل تا ۱۰ روز و روزی دوتا استرادیول ۱۰ داد

2728
استرادیول خوبه کمک میکنه به بارداری و لانه گزینی ،به من دوفاستون نساخت ولی استرادیول خوب بود

دوفاستون دارم تو خونه، چطوری بودی که بهت نساخت؟ دوفاستونم مثل استرادیول باید مصرف بشه؟

دوفاستون دارم تو خونه، چطوری بودی که بهت نساخت؟ دوفاستونم مثل استرادیول باید مصرف بشه؟

اره مثل همن ،من به پریودم مونده به لکه بینی افتادم و خیلی علایم پریود و سینه دردام زودتر شروع شد ،من هیچ وقت لکه بینی نداشتم اخه قبل پریود 

دوفاستون پروژسترون هیت ،استرادیول استروژن هست 

2738

من سه هفته پیش سقط کردم. بارداری اولم بود. و یک سال اقدام بودیم. 

کاملا با شوهرم غریبه هستیم ولی دکترم برامون آزمایش ژنتیک نوشته. مگه آزمایش ژنتیک رو اونایی که فامیل نمیدن؟ 

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
من سه هفته پیش سقط کردم. بارداری اولم بود. و یک سال اقدام بودیم.  کاملا با شوهرم غریبه هستیم و ...

متاسفم برات ،خیلی ناراحت کننده س 

من سقط اول کاریوتایپ ندادم بعد سقط دوم دادم 

مرسی عزیزم  دوفاستون بهتره یا استرادیول؟ به نظرت دکتر بهم نداده خودم مصرف کنم؟

دکترت کی هست ؟ بنظرم یه ماه استفاده کن استرادیول ،گفتم که من از دوفاستون خیر ندیدم 

متاسفم برات ،خیلی ناراحت کننده س  من سقط اول کاریوتایپ ندادم بعد سقط دوم دادم

ایشالا نی نی سالمتو بزودی بغل بگیری

کاریوتایپ چیه؟ 

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
2706