2737
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879178 بازدید | 47873 پست
نتیجه آزمایش هاتون مشخص شد که مشکل چی هست؟ برای همسرتون هم آزمایش نوشتن؟

من چون تو ۱۵ هفتگی سقط شد نیازی به ازمایش همسرم ندید...و قرار بود این ماه برم عکس رنگی که لکه بینی پیدا کردم و افتاد ماه بعد...و گفت مرکز ابن سینا انجام بدم

برسی های لازمتو انجام بده که حالا رفتی عارفی یا طرازی اماده داشته باشی ازمایش های ایمنی وانعقادی رو ...

تازه دیروز سقط کردم یه ده روزی درگیر این هستم تا دفع بشه  

تا دو دوره پریود بشم یه ۷۰روزی طول می‌کشه فعلا حال روحیه خودم هم خیلی خرابه بدجور ضربه خوردم این دفعه واقعا فکرش رو نمی‌کردم سقط بشه خدا بخواد هفته دیگه نوبت میگیرم میرم که آزمایشها رو برام بنویسن دیگه بعد دو دوره پریود برم پیگیر بشم ببینم مشکل کجا است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برسی های لازمتو انجام بده که حالا رفتی عارفی یا طرازی اماده داشته باشی ازمایش های ایمنی وانعقادی رو ...

عزیز شما چند تا سقط داشتین؟

الان به سلامتی باردار هستین مشکلتون مشخص شده ؟

چه داروهای بهتون دادن؟

2731
تازه دیروز سقط کردم یه ده روزی درگیر این هستم تا دفع بشه   تا دو دوره پریود بشم یه ۷۰روزی طول ...

متاسفم براتون.درک میکنم کاملا.من شرایط بدی دارم.لفنت به پزشک من که نگفتن ازمایشه ای انعقادی ایمنی انجام بدم.اصلا نگفتن اقدام داشته باشم یانه.الان که اقدام کردم احتمال  دادن قلبش تشکیل نشده یا خارج رحمیه.داغونم من

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
اولین پریود بعد سقطم بود و دکتر گفت طبیعیه چون سن بارداری بالا بوده

آها آره دیگه پونزده هفته زیاد بوده از ته قلبم دعا میکنم برات تا قبل اینکه سال تمام بشه یه نی نی خوشگل و سالم خدا بهت بده 🥰که آرامش قلبت بشه سقط واقعا دردناکترین چیزیه که میشه برای یه خانوم اتفاق بیوفته و هیچ کس نمیتونه درک کنه مگر اینکه کشیده باشه 

متاسفم براتون.درک میکنم کاملا.من شرایط بدی دارم.لفنت به پزشک من که نگفتن ازمایشه ای انعقادی ایمنی ان ...

عزیزم اصلا به چیزهای بد فکر نکن ان شاالله نینی قلبش تشکیل میشه و هیچ مشکلی هم ندارم قرار نیست هر کس یه بار سقط کرد بعدی هم سقط بشه فقط به چیزهای خوب فکر کن⁦☺️⁩

سقط قبلیتون تو چند هفته بوده؟

2738
تازه دیروز سقط کردم یه ده روزی درگیر این هستم تا دفع بشه   تا دو دوره پریود بشم یه ۷۰روزی طول ...

متاسفم عزيزم همه ما اين تجربه تلخ و داشتيم اميدوارم براي هيچكدوم ديگه تكرار نشه من يه ازمايشگاه نزديك خونه خودمون رفتم كه با بيمه ام قرارداد داشت تو منطقه پيروزي هستيم البته طرازي ازمايشاتش به اندازه بچه هاي رزاقي و عارفي كامل نيست من مقايسه كردم خيلي فاكتورها توش نبود ولي من ديگه تصميم خودمو گرفتم كه باهاش ادامه بدم چون روحيه ام خراب بود و اصلا حوصله التماس كردن و استرس براي وقت گرفتن و ندارم ديگه توكل به خدا 

متاسفم عزيزم همه ما اين تجربه تلخ و داشتيم اميدوارم براي هيچكدوم ديگه تكرار نشه من يه ازمايشگاه نزدي ...

ان شاالله پیش ایشون نتیجه بگیرین 

میتونم بدم آزمایشهای کامل رو دکتر زنان برام بنویسه انجام بدم بعد ببرم پیشش ؟اینجوری قبول میکنه؟

واقعیتش من هم اصلا اعصاب اینکه هی بخوام التماس دکتر کنم برای یه ویزیت کردن ندارم آنقدر هم وضع روحیم خرابه که تحمل ندارم هی برم اول دستیار دکتر ببینم و معطل بشم حاضرم سه ساعت معطل بشم ولی دکتر با صبر و حوصله جواب بده

باز خدا رو شکر شما یه بچه داری خدا حفظش کنه برات من خیلی استرس دارم بالاخره شوهر و خانواده شوهر صداشون در میاد به خاطر بچه😞

متاسفم عزيزم همه ما اين تجربه تلخ و داشتيم اميدوارم براي هيچكدوم ديگه تكرار نشه من يه ازمايشگاه نزدي ...

عزیزم ببخشید شما رو اشتباهی با یکی از دوستان گرفتم که ایشون یه بچه دارن برای بارداری دوم مشکل دارن عذر میخوام

عزیزم ببخشید شما رو اشتباهی با یکی از دوستان گرفتم که ایشون یه بچه دارن برای بارداری دوم مشکل دارن ع ...

اشكالي نداره من بچه ندارم اگه يه بچه داشتم كمتر تحت فشار بودم منم يه سري ازمايش كه دكتر قبليم برام نوشته بود بهش نشون دادم قبول كرد و مابقي رو برام نوشت

اشكالي نداره من بچه ندارم اگه يه بچه داشتم كمتر تحت فشار بودم منم يه سري ازمايش كه دكتر قبليم برام ن ...

دقیقا همین که بچه نیست بیشتر آدم اذیت میشه حالا یدونش بود می‌گفتیم قسمت همین بوده که یدونه باشه اما اینجوری واقعا آزار دهندس

من سنم هم دیگه برای بارداری داره می‌ره بالا بیشتر استرس گرفتم الان دیگه ۳۳سالمه نمی‌دونم تا کی باید منتظر بشم

شما قبلاً چند بار سقط داشتین؟

پیش عارفی یا رزاقی هیچ وقت ویزیت نشدین؟

عزیزم اصلا به چیزهای بد فکر نکن ان شاالله نینی قلبش تشکیل میشه و هیچ مشکلی هم ندارم قرار نیست هر کس ...

توی ۸هفته رفتم سونو گفت رشدش توی ۶هفته و ۲روز متوقف شده.فردا باید سونو داخلیمو تکرار کنم.برام دعا کنید خیلی.ناامیدی خیلی بده

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
2706