2733
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879747 بازدید | 47880 پست
عزیزم ببخشید من جواب دادم،ولی خواستم بگم حتما پیگیری کن همین پیگیریایی ک همه بچه های این تاپیک کردن ...

ممنون عزیزم 

شما ایمنی و انعقادی رو انجام دادین؟؟چقد شد هزینه هاش؟؟یه سوال دیگ من خودم حس میکنم خونم غلیظه چون هروقت یه جاییم زخم میشه زیاد خون نمیاد و زودم لخته میشه ولی همیشه بدنم سرده میگن اگ غلیظ باشه بیشتر گرمم....نمیدونم چه آزمایشی بدم ک مشخص شه 

ممکنه دلیل سقطم همین باشه؟؟؟

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون عزیزم  شما ایمنی و انعقادی رو انجام دادین؟؟چقد شد هزینه هاش؟؟یه سوال دیگ من خودم حس میکن ...

خواهش میکنم 

بله من مشکل انعقاد ایمنی داشتم

تو هر سه تا سقطم همه دکترا گفتن هیچ مشکلی نداری و تصادفی بوده!

پیش بهترین دکترای زنان و ایمونولوژی و ژنتیک رفتم،همشون گفتن هم خودم هم شوهرم وضعیتمون اوکیه!

بعد ک رفتم پیش عترفی مشخص شد آزمایشام کامل نبوده و مشکل انعقادایمنی دارم

قبلا هم آز آنعقاد ایمنی داده بودم و اوکی بودا،ولی خب کامل نبوده!

اونی ک قبل عید دادم و کامل نبکد ،حدودا ۶۰۰تومن شد

اینی ک عارفی برام نوشت اردیبهشت ،یک و پونصد شد تقریبا

قبلیا رو برام تکرار نکرد،فقط اونایی ک نداده بودم و اضآفه کرد

یعنی کلا دوتومن اینا میشه انعقاد ایمنی 

غلظت خونم توی آزمایش معمولی مشخص میشه

انعقاد ایمنی با غلظت خون فرق داره🤔🤔این انعقادیا ک من مشکل دارم، جهش ژنیه

ولی غلظت خون یچی دیگس،علامت اختصاریش تو آزمایش نمیدونم چیه،کلی یه آز معمولیه ک با هموگلوبین و اینا باهم مشخص میشه 

شما اگه میخوای پیگیری کنی،حتما هم خودت آزمایشات انعقاد ایمنی و انواع ویروسا و آزمایشات هورمونی و بده،هم عکس رنگی بده،هم با شوهرت دوتاتون آز کاریوتایپ بدین،هم شوهرت آز اسپرم و دی ان ای اسپرم بده

اینجوری کامل همه چی بررسی میشه و خیالت راحت میشه

ديگه آزمايشا رو كه دادم، فقط مونده جوابا رو بگيرم و شوهرم بره پيش جنتي جنتي چجوري نوبت ميده؟&n ...

جنتی خیلی راحت وقت میده

همین الان بزنگی،فکرکنم واس ۴شنبه بده

حتما یه سر پیشش برید،شاید تا نوبتت واس عارفی برسه،شوهرت یه دوره درمان بخواد

اینجوری وفتی پیش عارفی بری،زودتر مشکلت حل میشه و اقدام میکنی

آزمایشای انعقاد ایمنیت کامله؟عکس رنگی اینا همه چی دادی؟

خواهش میکنم  بله من مشکل انعقاد ایمنی داشتم تو هر سه تا سقطم همه دکترا گفتن هیچ مشکلی نداری و ...

ما بخاطر کار شوهرم تو منطقه فوق الوده و گرم هستیم 

تو از اسپرم مشخص شد واریکوسل دارن ولی فعلا نیازی ب عمل نداش ولی حرکت اسپرام کم کمتر میشه تو هر ازمایش 

دکار گف بخاطر منطقه هم میتونه باشه ولی ما چاره ای نداریم 

از طرفیم جفتمون کم خونیم ک متخصص خون بعد از ژنتیک ک دادیم گف مشکلی نیس 

خیلی هزینه کردیم تالا برا اینچیزا واقعا توان یه مشکل دیگ رو ندارم 

دکتر برا شوهرم یه از اسپرم دیگ برا دوماه دیگ نوشت ک انجام بدیم و اگ بازم حرکتش کمتر شد باید عمل کنه ولی شوهرم زیر بار نمیره خودمم میترسم اصرار کنم....بنظرتون صبر کنم ببینم واریکوسل چی میشه بعد برم سراغ انعقادی ایمنی؟؟

این دکترایی ک اسم بردین فقط تهرانن؟؟اصفهان سراغ ندارین

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2738
كلا روزها و ساعت كاري عارفي و جنتي رو اگه ميدونيد بهم بگيد ممنون ميشم

جنتی فکرکنم شنبه و یکشنبه و چهارشنبه ابن سیناس،بازم بزنگی،بهتون میگن،صبح هس تا ظهر

عارفی هم یکشنبه و چهارشنبه رو مطمئنم هس

یه روز دیگه هم هس نمیدونم دوشنبه یا سه شنبه

ما بخاطر کار شوهرم تو منطقه فوق الوده و گرم هستیم  تو از اسپرم مشخص شد واریکوسل دارن ولی فعلا ...

بله تهرانن

یکی از بچه های اینجا اصفهانه،فکرکنم اسم دکترش رویا شرکت بود

خب اسپرم خیلی مهمه،و اینکه باید حتما آز اسپرم و توی مراکز نآباروری بدین

ب نظرم هم اونو حل کنید،هم اینکه هم زمان عکس رنگی و آز انعقاد ایمنی هم بدین

چون بعضی وقتا آدم تو چندتا مورد مشکل داره،اونوقت هرسری با یه سقط باید دنبال یکیش بره آدم داغون‌میشه

یه دفعه ای همه چی و بررسی کنی،خیال خودت راحت میشه 

راستی یکی از فامیلای ما شوهرش کارش جوری بود ک ب اسپرماش آسیب میرسید و واریکوسلم داشت.خیلی اوضاع آزمایشاش بد بود،همه میگفتن باید حتما عمل کنه،۵سال بود اصلا باردار نمیشد خانمه

آخرش رفتن پیش دکتر ثابتیان دارو داد ب شوهرش گفت اصلا نمیخواد عمل کنی

همون ماه اول باردار شد!الانم دخخرش دنیا اومده و یه ماهشه

ولی خب اونا مشکل سقط نداشتنا،کلا باردار نمیشد 

بله تهرانن یکی از بچه های اینجا اصفهانه،فکرکنم اسم دکترش رویا شرکت بود خب اسپرم خیلی مهمه،و اینکه ...

خیلی ممنونم عزیزم از راهنماییات 

ادرس رویا شرکتو نمیدونی؟؟؟

شما باردار نیسی الان؟؟

جنتی خیلی راحت وقت میده همین الان بزنگی،فکرکنم واس ۴شنبه بده حتما یه سر پیشش برید،شاید تا نوبتت وا ...

آره همه آزهايي كه عارفي نوشته بودو با عكس رنگي همه رو انجام دادم. پس جنتي رو نوبت بگيرم

جنتی فکرکنم شنبه و یکشنبه و چهارشنبه ابن سیناس،بازم بزنگی،بهتون میگن،صبح هس تا ظهر عارفی هم یکشنبه ...

الچبن جان ممنونم كه راهنماييم كردي، از عارفي هم نوبت گرفتم. خيلي خيلي ممنونم

خیلی ممنونم عزیزم از راهنماییات  ادرس رویا شرکتو نمیدونی؟؟؟ شما باردار نیسی الان؟؟

من نه،منتظرم پری شم ماه بعد دکتر گفته اقدام کن

نه نمیدونم ولی بچه های این تاپیک هستن از اصفهان میان میگن بهت

2706