2737
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879467 بازدید | 47878 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من دوتا سقط دارم ،  ذخیره ی تخمدانم طبق آزمایشات ۱.۱۴  هست و دکتر گفت اقدام کنم برای ...

سلام علت سقط هاتون مشخص شده ؟لطفا ازمایشات رو بده

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
2728
سلام خانما دکتر عارفی سرم رو بر چه اساسی تجویز می کنه? توی سرم دادن چطوری هست کلا? خوب سرم میده?

عزیزم تا جایی که من میدونم سرم رو براساس چند تا از فاکتورهای سی دی مارکر که می نویسه میده.همه سی دی مارکرها رو نمی نویسه و hla_drهم کلا نمی نویسه و منسوخ میدونه.. خودش نمی نویسه و براساس اون هم سرم نمیده.. ولی اینکه کسی اینا رو از طریق دکتر رزاقی انجام داده باشه و ببره بهش نشون بده و توش مشکل داشته باشه بهش سرم میده یا نه رو نمیدونم. باید کسی که این مورد واسش پیش اومده بیاد و بگه. عزیزم شما الان میخوای بری عارفی؟ شنیدم فروتن درمان رزاقب رو پیاده می کنه چون باهاش هماهنگ کرده. منم دوستم مثل شما ازمایشا رو انجام داده منتظر دکتر رزاقیه.. ولی عجله داره نمیدونه چیکار کنه

عزیزم وای بیشتر ترسیدم حالم خوب نیست بخدا  یعنی چی که می‌تونه زندگی کنه مگه ی بیماری هست برای ...

چرا می ترسی عزیزم من بیشتر منظورم این بود اگه خدای نکرده کسی لوپوس داشت به سادگی از کنارش رد نشه ،چون لوپوس یه بیماریه که یکی از عوارض های اون هم سقط مکرر هستش ،اگه زود تشخیص داده بشه قابل کنترل هستش و دیگه پیشرفت نمیکنه من قصد راهنمایی و کمک کردن داشتم نه اینکه خدای نکرده کسی رو بترسونم ،لوپوس میتونه باغث سقط مکرر بشه و ... اما مهم درمان به موقع لوپوس هستش بعد پیگیری بارداری ... در هر حال معذرت میخوام 

عزیزم وای بیشتر ترسیدم حالم خوب نیست بخدا  یعنی چی که می‌تونه زندگی کنه مگه ی بیماری هست برای ...

می خوام واضح تر بهت بگم لوپوس بیماری نیست که یک علامت داشته باشه اون هم سقط مکرر باشه نه  این طور نیس ، لوپوس دو نوع هست یکی پوستی که گونه و صورت انسان رو درگیر میکنه و اکثرا خیلی سرخ و برافروخته میشه و دیگری لوپوس سیستمیک هست یعنی روی سیستم های مختلف بدن اثر میزاره مثلا رو سیستم اعصاب اثر میذاره و باعث گزگز انگشت و بی حسی وخواب رفتن دست و پا میشه ممکنه رو سیستم خون اثرکنه و باعث کم خونی بشه ممکنه در بدترین حالت کلیه رو درگیر کنه و.... ممکن هم است باعث سقط مکرر بشه ...درکل به لوپوس بیماری هزار چهره میگن یعنی علائم های خیلی مختلفی داره در نتیجه سقط جنین به تنهائی برای اثبات لوپوس کافی نیست ... ان شالله شما هم لوپوس ندارین و فکر خودتون رو درگیر این چیزا نکنید  ... حالا این بیماری با این همه علائم مختلف به راحتی با مصرف دارو و تحت نظر  پزشک روماتولوژی قابل کنترله .. 

می خوام واضح تر بهت بگم لوپوس بیماری نیست که یک علامت داشته باشه اون هم سقط مکرر باشه نه  این ط ...

سلام عزیزم ممنون از محبت و مهربانی ت توجیه شدم 

برا خودم نیست برا یکی دیگه از عزیزانم هست 

خداروشکر که این علائم رو ندارن ایشون 

بازم ممنون از توضیحات کاملتون عزیز دلم 😘

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
2738
عزیزم تا جایی که من میدونم سرم رو براساس چند تا از فاکتورهای سی دی مارکر که می نویسه میده.همه سی دی ...

بله من هم دکتر رزاقی واسم تمام آزمایش ها رو نوشته و سی دی ها رو کامل آزمایش دادم و اچ ال ای هم دادم فکر کنم آزمایش های من رو قبول کنه دکتر عارفی چون آزمایشگاه ونک انجام دادم اما به هر حال میخام خودم ازش بخوام قبول کنه چون دیگه نمیخوام هزینه کنم من میخواستم همین اصفهان درمان کنم اما اینجا دکترها جهش ها رو قبول ندارن و من توی جهش ها مشکل داشتم بقیه فاکتورهای انعقادی نرمال بودم بعد اینجا به من میگن مشکل انعقادی نداری دکتر شرکت هم زنگ زدم نوبت بگیرم برای بهمن نوبت داد کلا دکتر رزاقی بدجور ما رو گذاشت سر کار امیدوارم هر جا هست سلامت باشه اما کارش اصلا درست نبود

عزیزم تا جایی که من میدونم سرم رو براساس چند تا از فاکتورهای سی دی مارکر که می نویسه میده.همه سی دی ...

منم میخام هر چه زودتر اقدام کنم ببینم این بار خدا واسم چی میخاد اما نمیخوام دوباره ریسک کنم اسم کوچک دکتر فروتن چی هست؟ 

بله من هم دکتر رزاقی واسم تمام آزمایش ها رو نوشته و سی دی ها رو کامل آزمایش دادم و اچ ال ای هم دادم ...

. شما سی دی ها تونم مشکل داشت یا فقط hla. drمشکل داشت؟ اخه عارفی این اچ ال ای رو قبول نداره و خودش هم نمی نویسه. نمیدونم عزیزم چه مشکلی واسشون پیش اومد و واس چی نمیان.. ولی تا جایی که خودم میشناسمشون دکتر بی مسیولیتی نیست اخه دوستن موفع عمل هیسترو که داشته دو سال پیش یه حرفایی بین دکتر رزاقی و عارفی رد و بدل شده بود که حالا اینجا نمی گم ولی میگغت اونموفع فهمیدم چه قد رزاقی واسش مهمه مربضا.. ولی الان نمیدونم چه مشکلی واسش پیش اومده نتونسته بیاد.. ولی خب در غیابش گفته که برین دکتر فروتن تا من بیام

منم میخام هر چه زودتر اقدام کنم ببینم این بار خدا واسم چی میخاد اما نمیخوام دوباره ریسک کنم اسم کوچک ...

دکتر میترا فروتن عزیزم.. دکتر فروتن کامل در جریان درملن وداروهای دکتر رزاقی هست تا جایی که میدونم و بچه ها می گن..ولی شما که از راه دور میای به نظذم تا اول تیر صبر کن اگه نیومدن بیا فروتن یا عارفی.. نهه اگه اصفهان بهت انوکسا نمیدن ریسک نکن.. وقتی می گی جهش داری حتما باید بزنی

سلام عزیزم ممنون از محبت و مهربانی ت توجیه شدم  برا خودم نیست برا یکی دیگه از عزیزانم هست  ...

خواهش می کنم ، ان شالله به حق پنج تن همه سالم و سلامت باشن و خداوند  همه بیماران  رو شفا بده

بله من هم دکتر رزاقی واسم تمام آزمایش ها رو نوشته و سی دی ها رو کامل آزمایش دادم و اچ ال ای هم دادم ...

عزیزم این که من گفتم دکتر عارفی چند تا از سی دی مارکرها رو نمی نویسه و اچ ال ای دی ار هم همجنین.. منظورم این نبود که ازمایشگاه ونک رو قبول نداره منظورم این بود که این فاکتورها کلا نمی نویسه و بهشون اعتقادی نداره. و چون نمی نویسه پس اگر یه وفت کسی که دکترش عارفیه تو این ا مشکل داشته باشه و نیاز به سرم نمی تونه بگیره.. ولی اینکه کسی از قبل ازمایسای دکتر رزاقی رو داشته باشه و بره پیشش و اچ ال ای رو مشکل داشته باشه نمیدونم چیکار می کنه سرم رو تجویز می کنه یا نه