2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879456 بازدید | 47878 پست
عزیزم نگران نباش توکل کن به خدا من خیلی ها رو دیدم با مشکلات زیاد اما بچه هاشون موندن, آزمایش ژنتیک ...

نه دکترم رزاقیه شنبه نوبتمه تا اون موقع میشه ۶ هفته و یه روز دیر نیست؟؟

🌹شکر خدا را که در پناه حسینم 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من از این سر در نمیارم اما چند بار تو این تاپیک خوندم که بعضی ها راجع بهش نوشته بودن جواب آزما ...

هر کاری میکنم نمیشه اینجا بفرستم عجیبه تو تاپیکم هست

نه دکترم رزاقیه شنبه نوبتمه تا اون موقع میشه ۶ هفته و یه روز دیر نیست؟؟

عزیزم رفتم توی تاپیکت آزمایشت رو دیدم اون برای جهش های انعقادی هست و بهت سلکسان میده به خاطرش، حالا از کجا معلوم که اصلن مشکلی برای این بارداریت وجود داشته باشه؟ چرا به خودت استرس میدی؟ شما فقط یک بار سقط داشتی و اون هم خیلی شایع هست ما تو فامیلمون چند تا خانم هستند که یک بار سقط داشتند الان 2 تا 3 تا بچه دارن. اصلن نگران نباش انشالله همه چیز ئاست عالی پیش میره 

2728
سلام. نگران نباش من نگاه کردم دیدم شرکت سازنده شون فرق میکنه. مشکلی نیست. فقط خودت نگاه کن ببین تاری ...

یاس ببین من تازه فهمیدم باردارم جواب آزمایش ژنتیکم اومده اینجا نمیاد تو تاپیکم هست یه نگاه میکنی ۳تاشو  نوشته mutant heterozygote شنبه با رزاقی وقت دارم تا  اون موقع دیر نمیشه برا درمان میشه ۶ هفته و ۱ روز درمانی داره کارم شده گریه یه سقط فراموش شده داشتم هفته ۷ که هفته۱۳ فهمیدن

عزیزم رفتم توی تاپیکت آزمایشت رو دیدم اون برای جهش های انعقادی هست و بهت سلکسان میده به خاطرش، حالا ...

ممنونم عزیزم که جوابمو دادی تو دلم غوغاست جهش چیه من اینا رو نمیدونم دکتر گفت اقدام نکن تا جوابت بیاد ولی دیر شده بود من قبلش اقدام کرده بودم همش خودمو سرزنش میکنم میگم شاید درمانش باید قبل از بارداری انجام بشه یا به محض مثبت شدن نه هفته ۶ .باور کن من تنبلی دارم سر قبلی اگه بدونی چقدر منتظر موندم تو رو خدا برام دعا کن دلم آروم بشه عزیزم .این آمپول که میگی بعد از هفته ۶ دیگه دیر نیست؟

ممنونم عزیزم که جوابمو دادی تو دلم غوغاست جهش چیه من اینا رو نمیدونم دکتر گفت اقدام نکن تا جوابت بیا ...

نه عزیزم دیرنیست خدابزرگه انقدربه خودت استرس نده.بسپاربخدا.امشب شهادت حضرت زهراست انشالله که نی نی توسالم بیاره توبغلت آمین

2738
ممنونم عزیزم که جوابمو دادی تو دلم غوغاست جهش چیه من اینا رو نمیدونم دکتر گفت اقدام نکن تا جوابت بیا ...

جهش ها یک سری آزمایش های تکمیلی برای انعقاد خون هست تشخیص میده که انعقاد خون داری یا نه، من نمی دونم از هفته چند بارداری باید زد این آمپول رو اما نگران نباش تو آزمایش ایمنی ت خوب بود مشکل نداشتی و اگه مشکلت فقط انعقادی باشه از حالا هم که بزنی جواب میده، انشالله این بار حتماً نی نی ت توی بغلته نگران نباش در نهایت هر چی خدا بخواد همون میشه و این استرس ها  هیچ تاثیری نداره پس بیخیال باش خودت رو بسپر به خدا بگو هر چی به خیر و صلاحم هست همون بشه

جهش ها یک سری آزمایش های تکمیلی برای انعقاد خون هست تشخیص میده که انعقاد خون داری یا نه، من نمی دونم ...

ممنونم عزیزم ان شاالله خدا حفظش کنه شما هم اگه مادری بچه هاتو بهت ببخشه و اگه نیستی به زودی بچه سالم و صالح خدا بهت بده

وااای جهشهای انعقادی دیگه چیه؟؟با ااینا فرق داره میشه درموردشون بگی یکم 

یه سری ژن مربوط به انعقادخون هست که اگه جهش داشته باشه باعث سقط میشه. در واقع ازمایش ژنتیک مربوط به ژنهای انعقادی هست. درمانش هم همون امپولهای رقیق کننده خون مثل هپارین یا انوکساپارین هست و برای بعضیا هم آسپرین.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
یعنی با دوشاخ کامل هم میشه بچه بمونه ؟؟ دکتر رزاقی تهرانه ؟؟ آخه من بیرجند هستم تهران نمیتونم برم& ...

من یه مورد دیدم اما اون آی یو آی کرده بود ک سرکلاژ شد. تهران هستن اما اکثر مریضاشون شهرستانی هستن. چون تو ایران تکه.

سلام دوستان با تجربه ميشه راهنمايي كنيد ازتون ممنون ميشم  من يه سقط داشتم تو هفته هشت بودم كه ...

سلام عزیزم. ازمایشها کامله. قندو انسولین ناشتا و چکاپ فاکتورهای انعقادی و سی دی مارکرها برای تشخیص مشکل ایمنی. ان شالله اینارو انجام بدی مشکلت مشخص میشه.

2706