2733
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879220 بازدید | 47873 پست
سلام خوبید اگه میشه آزمایشهای من رو ببینید

عزیزم جواب اون سری دوم ازمایشاتت رو هم دیدم. شما مشکلی تو سی دی مارکرها نداری. ازمایش جهشهای ژنی رو انجام دادی؟ ازمایشهای ایمنی هم فقط همین سی دی ها نیست. اینا کامل نیست اما تو همیناکه گذاشتی همش نرماله.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو مطب سونو کردن و‌گفتن یه حفره میبینم احتمال سپتوم داد واینکه من قبلا سونو واژینال انجام دادم ...

عزیزم اون سونوهای واژینال که انجام دادی به کنار. سونوهای خانم دکتر یه چیز دیگه ست. همون به چیزی شک کرده که برات عکس رنگی نوشته حتما همونجایی که مورد تایید دکتر هست برو برای عکس. ان شالله مشکلت مشخص میشه. 

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
عزیزم اون سونوهای واژینال که انجام دادی به کنار. سونوهای خانم دکتر یه چیز دیگه ست. همون به چیزی شک ک ...

وای همش میترسم نکنه رحمم مشکلی داره انقدر استرس دارم دیگه صدای شوهرم دراومده

2731
وای همش میترسم نکنه رحمم مشکلی داره انقدر استرس دارم دیگه صدای شوهرم دراومده

آخه من باردار شدم یعنی تو سونوهای بارداری ، بیمارستان نفهمیده ؟؟؟؟من کورتاژم شدم یعنی توی اتاق عمل نفهمیدن؟؟

دوستای خوبم من امروزبامعرفی نامه ای که دخترعموم ازالزهراگرفته بودبرام رفتم مطب دکترشرکت گفت چون معرف ...

خداروشکر انشالله به زودی با خبرا خوب بیایید تاپیک 

خانما گل شما در جریان هزینه آزمایشات انعقادی و ایمنی هستید؟ حدودا نمیدونید چقد میشه؟

من تازه آزمایشارو دادم تو آزمایشگاه ونک آزاد هم بود آزمایشا تقریبا یک میلیون و نهصد و خورده ای شد که دویست تومن تخفیف دادن و یک میلیون و هفتصد و هشتاد پرداخت کردیم

2738
بله عزیزم روز هفتم افتاد خداروشکر خوب بود میگم پسرتون شیر خودتون و میخوره؟پسر من دیگه سینم و نمیگیره ...

خب خداروشکرک خوب شده.اره میگیره.فقط شبا یکم بیقراری میکنه وبیشترشیشه شیرمیخواد.سینمو میگیره یکم بعد گریش میگیره اما وقتی شیشه شیرومیدم بهش قشنگ میخوره ومیخوابه.خب عزیزم بیشترشبا بهش بده ک خوابه.من فکرمیکنم توبیداری بهش شیرخودتو بده ک عادت ب شیشه نکنه.چون راحت تر شیرمیادتو دهنش بیشتر مایلند ازشیشه شیر بخورند اما مرکز بهداشت میگفت برافکشون خوبه ک سینه مادرو بمکند.من کل روزو بهش شیرخودمومیدم.اما طرفای شب ک شیرم کم میشه میرم سراغ شیرخشک.وزنش خوب شده ؟چنده الان چندروزشه؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
واسه منم سی دی ها بودش. کلا 3 صفحه دفترچه بیمه بود. بعضیاش را بیمه پایه قبول میکنه و بعضیا را بیمه ت ...

چه بد...منم به دکتر گفتم اون ازمایشهای قبلیم دوتومن شدش این ازمایشها هم یعنی همینقدر میشه گفتش نه...

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
سلام عزیزم. منتظر نتیجه ویزیتت با دکتر رزاقی بودم! یعنی عاشق دکتر رزاقیم! دلم روشنه که اون آزمایشهار ...

خودش گفت ازمایشگاه ونک.مشکل مالی خدارو شکر ندارم ولی دیگه خسته شدم انقد پول بابت این قضیه دادم.از شوهرم خجالت میکشم که به سختی پول در میاره و من همش هزینه های زیادی براش میتراشم.یعنی اون ازمایشگاهی که گفتید هم ارزونتر میگیره هم مورد تایید دکتره؟فردا زنگ بزنم ببینم چی میگه منشبش

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2706