2737
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879225 بازدید | 47873 پست

ازمایشهای صفحه ۳۰۵. انجام دادی همه رو؟

اگه میگی قلب تشکیل نمیشه مشکل ایمنی بدنت به احتمال زیاد اجازه نمیده جنین رشد کنه. شاید باید قبل اقدام دارو بخوری که ایمنی بدنت درست بشه بعدشم به محض باردارس سرم بزنی

سلام دوستان 

من دو تا سقط داشتم یهسری ازمایشارو انجام دادم 

مینوام تحت نظر دکتر رزاقی باشم 

میشه از دوستانی که با ایشون درمان شدن لیست کامل ازمایشهایی رو که ایشون نوشتن رو بذارن؟

چون میگن کامل مینویسه و خیلی از دکترا نمیدونن اونارو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان  من دو تا سقط داشتم یهسری ازمایشارو انجام دادم  مینوام تحت نظر دکتر رزا ...

صفحه ٣٠٥ روببنيد

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2731

بله جداست

اونو واسع همه نمينويسع

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
قربونت عزیزم.من همش پیش یک‌دکتر میرفتم هر سری یجور دارو میداد بازم سیط میشد هی میگف انشالله سری بعدی ...

عزیزم شما ای وی اف کردی یعنی از این مدل ای وی اف ها که تخمک سالم رو با اسپرم سالم جدا میکنن؟؟اخه منم مثل شما بارداری اولم بچه امفالوسل داشت بارداری دومم قلبش تشکیل نشد منم ازمایش دادم فقط مشکل انعقادی دارم ولی کسی بهم نگفت مشکل تخمک یا اسپرم باشه!؟؟

سلام مائده جون من پیش دکتر رازقی رفتم همه دارو هاروبهم داده سرم انوکسا پردونیدوزون ویتامین ها فقط گفت اسپرین نمیخواد بخوری نمیدونم چرا اخه من ازمایش کاردیلیپین و mthf که هترو زده باانتی تریگلوبین وانتی تی پی اوم بالاست عمل سپتوم هم کردم حالا دوتا سوال واقعا اسپرین نمیخوادبخورم بعد عمل تاچندروز باید قرص استروژن باید بخورم؟

2738
بله جداست اونو واسع همه نمينويسع

سلام استارتر عزیز شما بعد از چند سقط باردار شدید و الان فکر کنم بچتتون 2 سالشه میخواستم بدونم چیکار کردید پیش چه دکتری رفتید ممنو تعداد صفحات زیاده نمیتونم بخونم.

سلام.من خیلی وقت بودم نیومده بودم این تاپیک.

عزیزان با توکل به خداشروع کنید.و استرس نداشته باشید.منم سقط مکرر بودم و حتی بهم گفتن اگه حامله نشدی باید لاپاروسکوپی بشی.یه دکتر هم گفت آی وی اف.ولی شکر خدا همون ماه باردارشدم.درسته بارداریم خیلی سخت بود.هم انوکسا میزدم.هم سرم داشتم.و از ماه سوم دیابت و انسولین هم اضافه شد فیبرومم هم به ۵ سانت رسید.زایمانم هم خیلی بد بود و اصلا از بیمارستان راضی نبودم.ولی خدارو شکر و صد هزار مرتبه شکر،تونستم بچه ام رو بغل کنم.پارسال این روزا در اوج ناامیدی بودم.ولی واسه خدا هیچ چیزی سخت نیست.

یه سوال...مگه دکتر رزاقی برگشته؟

خدایا خودت پناه دلم باش.
عزیزم شما ای وی اف کردی یعنی از این مدل ای وی اف ها که تخمک سالم رو با اسپرم سالم جدا میکنن؟؟اخ ...

سلام اره عزیزم.سالمارو جدا کردن گذاشتن.منم تا جونم خوب درنیومد دکترم بهم هیچی نمیگف هی میگف طبیعی اقدام کن رفتم پیش یک دکتره کار درست .گف بهیچ عنوان دیگه طبیعی اقدام‌نکن فقط ای وی اف

2706