2737
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879183 بازدید | 47873 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم دقیقا مشکل شما رو دارم پزشک ژنتیکم دقیقا این حرفهارو بهم گفته، اما تاکیدش روی چند بار بارداری طب ...

من تازه نشون دکتر زنانم دادم که این حرفارو زد.ولی شوهرم میگه اصلا اسم تخمک اهدایی رونیار.به امید خدا خودمون بچه دار میشیم.ولی پیش مشاور ژنتیک نرفتم هنوز.البته من یع پارگی کیسه اب تو27هفته داشتم  و دوتاسقط.دکتر من هزینهPGDرو خیلی بیشتز از اینا گفت حدود60میلیون.آخه گفت حدود20تا تخمک که ازت بکشن هر تخمک دو تومن هزینه PGDهستش که میشه40تومن به اضافه هزینه کاشت

خدایا کمک.کن منم به ارزوم برسم
2738
من تازه نشون دکتر زنانم دادم که این حرفارو زد.ولی شوهرم میگه اصلا اسم تخمک اهدایی رونیار.به امید خدا ...

به من دکتر ژنتیک تو مرکز ابن سینا گف میشه 20 تومن اما از حرفهاش اینطوری متوجه شدم ک چندان تو ایران موفقیت آمیز نبوده، اتفاقا همسر منم میگه طبیعی اما پزشک خودم ک دکتر رزاقي هست میگف ببین بازم بخایین خودتون طبیعی بیاردارشید با روحیه خانومت سازگار هس چون از نظر وحی هم مهمه، حالا همه چیو و گذاشته دست خودم چون بازم احتمال سقط هس، من چهار تا سقط در هفته های اول قبل تشکیل قلب داشتم و توی کاریوتایپ دوتا جابجایی دارم 

به من دکتر ژنتیک تو مرکز ابن سینا گف میشه 20 تومن اما از حرفهاش اینطوری متوجه شدم ک چندان تو ایران م ...

واقعا از نظر روحی خیلی داغون کننده تر از جسمی هس.پناه برخدا.جابجایی من بین کروموزوم 3و11دوباره بین3و22هستش.منکه اصلا روش کاشت رو انتخاب نمیکنم.

واقعا از نظر روحی خیلی داغون کننده تر از جسمی هس.پناه برخدا.جابجایی من بین کروموزوم 3و11دوباره بین3و ...

ببخشید میگم ما حامله شدیم باید همین داروهای آنوکساپارین و شیاف مصرف کنیم یا دیگه لازم نیس چون مشکلمون کاریوتایپه.از بس ناراحت شدم یادم رفت از دکترم بپرسم

نمیدونم.منکه کاریوتایپ شوهرم مشکلی نداشت.فقط برا خودم دوتاجابجایی هست که دکتر گفت یا باید چنبار حامل ...

ببخشید عزیزم شما کاریوتایپ مشکل داشتین آزمایش mthfr و pal رو هم دادین؟من هم هموزیگوت و هتروزیگوت هستم کاریوتایپ هم جوابش نیومده فعلا...برای شما نرمال بود اون دو مورد؟

🌞Bozuuu🌞
ببخشید میگم ما حامله شدیم باید همین داروهای آنوکساپارین و شیاف مصرف کنیم یا دیگه لازم نیس چون مشکلمو ...

دکتر تون کیه؟ برای من آزمایشات کامل ایمنی و انعقادی هم نوشتن انجام دادم ولی هنوز ب دکتر نشون ندادم، شما هم حتما باید از نظر ایمنی و انعقادی هم بررسی بشید و اگه موردی باشه دکتر بهتون میگه ک همزمان اونم باید درمان بشه قبل و حین بارداری، یه لطف میکنید نتیجه ای ک پزشکتون میگه منم درجریان بگذارید و تصمیمی ک خودتون قراره بگیرید

ببخشید عزیزم شما کاریوتایپ مشکل داشتین آزمایش mthfr و pal رو هم دادین؟من هم هموزیگوت و هتروزیگوت هست ...

من آزمایشهای ایمنی و انعقادی مشکل نداشت.فقط کاریوتایپ.شمام نگران نباش این دومورد دارو داره.فقط کاریوتایپه که نمیشه کاریش کرد

2706