2733
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879240 بازدید | 47873 پست

لطفا اگه کسی مشکلش مشابهه این جواب بوده یا دیده بهم بگه حتمانیاز ب آی وی اف هست؟باهیچ دارویی نمیشه بارداری موفقی داشته باشم؟

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
نمیدونم ولی دکتر به من گفت باید پاک پاک باشی میخوای زنگ برن از ابن سینا بپرس

هیسترو کردم حدودا یه ساعت طول کشید و نزدیک 3 تومن شد چون مشکلاتم زیاد بود. درد نداشتم. ولی ناامید شدم کلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.چنتا سقط داشتین؟جابجایی کروموزومی دارین؟منم دوتا جابجایی دارم.دکتر گفته تخمک اهدایی بگیر.ولی چن نفر تو همین سایت گفتن که طبیعی بچه سالم آوردن.نگران نباش.امیدت به خدا

خدایا کمک.کن منم به ارزوم برسم
2731
اگه مرد مشکل کروموزوم داشته باشه کار بایدکرد؟

نمیدونم.منکه کاریوتایپ شوهرم مشکلی نداشت.فقط برا خودم دوتاجابجایی هست که دکتر گفت یا باید چنبار حامله بشی که بمونه یا تخمک اهدایی بگیری.یا PGD.فک کنم شمام همینطور چنبار حامله بشی یا اسپرم اهدایی.

خدایا کمک.کن منم به ارزوم برسم
نمیدونم.منکه کاریوتایپ شوهرم مشکلی نداشت.فقط برا خودم دوتاجابجایی هست که دکتر گفت یا باید چنبار حامل ...

منم دقیقا مشکل شما رو دارم پزشک ژنتیکم دقیقا این حرفهارو بهم گفته، اما تاکیدش روی چند بار بارداری طبیعی بود، که شانسی یکیش بمونه، شما الان در چه مرحله ای هستین؟ 

سلام.چنتا سقط داشتین؟جابجایی کروموزومی دارین؟منم دوتا جابجایی دارم.دکتر گفته تخمک اهدایی بگیر.ولی چن ...

۴تاسقط  داشتم البته شوهرمم یه مشکل تو کاریوتایپش بود

لطفا اگه کسی مشکلش مشابهه این جواب بوده یا دیده بهم بگه حتمانیاز ب آی وی اف هست؟باهیچ دارویی نمیشه ب ...

منم جابجایی کروموزومی دارم، البته با آی وی اف معمولی نمیشه، دکتر من گفته آی وی اف ب روش pgd

2738
منم جابجایی کروموزومی دارم، البته با آی وی اف معمولی نمیشه، دکتر من گفته آی وی اف ب روش pgd

یعنی هیچ طوری نمیشه طبیعی باردار بشیم؟pgd یعنی اهدایی؟

یعنی هیچ طوری نمیشه طبیعی باردار بشیم؟pgd یعنی اهدایی؟

پزشک ژنتیک به ترتیب اولویت به من گفته روش اول: بارداری طبیعی ک احتمال تشکیل جنین بدون نقص کروموزوم ده درصده در هر بارداری، دوم : روش pgd که یه روش پیشرفته تر از آی وی اف هست که مراحلش خیلی بیشتر از آی وی اف معمولیه چون توی این روش جنین‌ها تک تک از لحاظ کروموزومی بررسی میشن بعد انتقال پیدا میکنن و درصد موفقیتش از آی وی اف معمولی کمتره چون درواقع چن مرحله جنین‌ها غربالگری میشن تا جنین‌های طبیعی انتقال پیدا کنن، روش سوم: تخمک اهدایی هست، البته برای شما چون همسرتون مشکل کروموزم داره میشه چنین اهدایی، الان دکتر ژنتیک ب شما چی پیشنهاد دادن؟ 

پزشک ژنتیک به ترتیب اولویت به من گفته روش اول: بارداری طبیعی ک احتمال تشکیل جنین بدون نقص کروموزوم د ...

دکتر ژنتیک گفت آی وی اف ولی هنوز نبردمش پش دکترخودم ک دکترزنانه پردیس بخشایی چون گچسارانه

دکتر ژنتیک گفت آی وی اف ولی هنوز نبردمش پش دکترخودم ک دکترزنانه پردیس بخشایی چون گچسارانه

این آزمایش ژنتیک رو فقط باید دکتر ژنتیک تفسیر کنه با توجه به تفسیر دکتر ژنتیک، دکتر زنان تصمیم میگیره، به شما گفتن آی وی اف معمولی؟ حتما باید pgd باشه ها

این آزمایش ژنتیک رو فقط باید دکتر ژنتیک تفسیر کنه با توجه به تفسیر دکتر ژنتیک، دکتر زنان تصمیم میگیر ...

نمیدونم ولی اگه خواست ک جنین اهدایی بگیرم شاید برم بچه ازپرورشگاه بیارم البته اگه خدابخواد 

نمیدونم ولی اگه خواست ک جنین اهدایی بگیرم شاید برم بچه ازپرورشگاه بیارم البته اگه خدابخواد 

انشاله هر چه به صلاحتونه اتفاق بیوفته و دامنتون سبز شه، میگفتن اگه سن تون زیاد نباشه طبیعی باردارشدن رو هر چن احتمالش کمه ولی پیشنهاد میدن، منم همین طور بین چن راهی موندم و هنوز تصمیمی نگرفتم

2706