2737
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879745 بازدید | 47880 پست
عزیزم دوتا از ژنات جهش دارن.باید تو بارداری انوکساپارین ۶۰۰۰ بزنی منم جهش ژنی داشتم با سه تا سقط پشت ...

میشه بگی شما مشکلت چیه؟

لطفاهرکی تونست واسه شادی روح بابام یه صلوات یا فاتحه بفرسته😭🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خانوما سلام. من اگر باردار بشم باید انوکسا بزنم اسپرین بخورم.  سرم نمیدونم چی استفاده کنم و قرص کورتون. کیا همه اینا رو استفاده کردن. میشه راهنماییم کنید. عوارض ندارن. سرکلاژ هم باید بشم. من یه دختر ده ساله دارم. مردد شدم واسه اقدام. شما بودین دوباره اقدام میکردین. تو رو خدا اگر کسی مثل منه راهنمایی کنه. خیلی ناراحتم. تشخیص دکتر رزاقی اینا بوده. الانم یه عالمه دارو استروژن مدروکسی و ویتامین داده. خودمم موندم چکار کنم. کیا همه اینا رو استفاده کردن و باردارن. دردسرش زیاده

خانوما سلام. من اگر باردار بشم باید انوکسا بزنم اسپرین بخورم.  سرم نمیدونم چی استفاده کنم و قرص ...

ببخشید عزیزم ی دونه داری من جای شما بودم اقدام نمی کردم من دو تا سقط کردم میگم خدا ی دونه بهم بده واسه هفت پشتم بسه خسته شدم از استرس هزار تا دوا دکتر...خیلی ناراحتم خیلی

🌞Bozuuu🌞
2740
عزیزم هیسترو چطوره من میترسم. صبح باید برم. یکم لکه بینی دارم هیسترو میکنه . نمیدونم چرا لکه بینی دا ...

نمیدونم ولی دکتر به من گفت باید پاک پاک باشی میخوای زنگ برن از ابن سینا بپرس

2706