2737
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879237 بازدید | 47873 پست
الان چهد هفته ای گلم؟۳۸ هفته واسه سزارین بهت گفته؟

من 34.گفت بهتره 38 هفته زایمان کنم

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
سلام عزیزم خوبی؟امروز رفتم دکتر گفت بچت ریزه گفت تا میتونی پروتئین و خرما و دلستر تلخ بخور تاریخ سزا ...

سلام عزیزم من 5شنبه نوبت دکتردارم.اما همه جاخوندم ک وزن تو 33هفته بالای 1800 خوبه.ن عزیزم حرکاتشم مثل قبلنا ک لگد زیاد میزد نیس اما زیاد وول میخوره ناقلا.نمیدونم فقط چرا هنوزنچرخیده.شما چرا برات سزارین نوشته؟مگه طبیعی نمیتونی زایمان کنی؟شما چقد وزن زیاد کردید ازاول تاحالا؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله  بهش نگين مثبت شدين با بتاي مثبت بريد سراغش

سلام ببخشید زیاد سوال میپرسم.میخواستم بدونم نی نی شما تو33 هفته وزنش چقدربودوکی چرخید؟

سلام عزیزم من 5شنبه نوبت دکتردارم.اما همه جاخوندم ک وزن تو 33هفته بالای 1800 خوبه.ن عزیزم حرکاتشم مث ...

ممنون عزیزم من خودم سزارین میخوام از طبیعی میترسم پاکروش هم فقط سزارین میکنه میخوام حتما پیش خودش باشم والا من تقریبا ۸یا ۹ کیلو اضافه کردم هیشکی نمیفهمه باردارم😃شما چند کیلو اضافه کردین؟و اینکه چی میخورین الان که جنین وزن بگیره؟

2731

خانما سلام. یه مشورتی میدین لطفا. من به توصیه خانمای نی نی سایت رفتم پیش رزاقی. کلی ازمایش و اینا نوشت . سونو کرد گفت پریود شدی بعدش بیا هیسترو. جواب ازمایشاتم بیار. من اسپرین میخوردم مشکل انعقادی دارم گفت نخور. ژل رویال و ویتامین و کیوتن نوشت گفت شروع کن بخور. امروز باید پریود میشدم که نشدم. الان موندم چکار کنم. وقت نگرفتم رزاقی گفت یه راست بیا ابن سینا . الان چطوری میتونم برم پیشش. صبح بی بی چک بزنم ببینم چه خبره. موندم چکار کنم. انوکسا بزنم. 

خانما سلام. یه مشورتی میدین لطفا. من به توصیه خانمای نی نی سایت رفتم پیش رزاقی. کلی ازمایش و اینا نو ...

احتمال میدی باردار باشی؟اخه تا مطمئن نشی انوکسا نزن.اگه موعد پریودته و باردار باشی برو ازمایش بتا بده که دقیق معلوم بشه و جواب مثبت بود یه راست برو مطب. فردا ۴ شنبه ست و هستن. ابن سینا گفت برای هیسترو بری؟ برات تاریخ زده؟

شما دکتر بهتری توی رشت میشناسی که کسایی مثل من پیشش رفتن و نتیجه گرفتن؟

والامن خودم پیش شیرین اصغرنیارفتم بعدشم ظهیری هنوزنتیجه نگرفتم،اماصدری روخیلی تعریف میکنن نمیدونم شنیدین اسمشویانه

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
2738
بله درسته سرم لازم نداره لووتروکسین یا سلنیوم نهایتا کافیه  فقط tsh باید نرمال بشه

براي بار دوم پيشش ويزيت شدم

تاكيد كرد براي شرايط من كه يك سقط داشتم و سي دي ماركرها و فاكتورهاي ايمنيم به غير از فاكتورهاي تيروئيد اكيه ولي مشكل انعقادي هست فقط انوكسا كفايت مي كنه و اووتيروكسين و سلنيوم و امگا 3 

ممنون خواهر بعله رفتم فوق تخصص غدد که داروی دیگه ای نداد فقط گفت لووتیروکسین بخورم مثل شما گفت چون ک ...

پس شرايط تيروئيدت مثل منه. حالا بايد tsh رو به زير 2.5 برسوني با دارو كه اجازه بارداري بدن بهت

2706