2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879239 بازدید | 47873 پست

زیر اون جدول مکعب سبزه نوشته فاینال ریسک......دکترم گیر داده به اون و میگه داونش ریسک متوسطه.

درحالیکه سمت چپ به رنگ سبز هم برای داون هم برای۱۸/۱۳ زده اسکرین نگتیو که میشه ریسک کم.وبنظر من جواب غربال همینه.ومشکلی نداره،نظرشماچیه؟ 

دکتر گفته یابیا برو آزمایش دومیلیون وهشتصدهزارتومنی ر  بده یا برو برای مرحله دوم غربال

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

سهيلا جون

من نميدونم به خدا

به يه دكتر ديگه نشون بده

عدد ان تي كه خوبه

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام کسی هست اینجا بتونه این آزمایشات ایمنی من را تفسیر کنه  من ۱ و نیم ساله اصلا باردار نمیشم یکبارم آی یو ای کردم دکتر میگه مشکل خود ایمنی دارم هیچ مشکلی هم نه خودم نه شوهرم نداره الان دوباره آی یو ای کردم ۴ تا سرم ای وی ای جی زدم الانم روزی ۱ پردنی زولون و آسپرین و استرادیول و دو تا دوفاستون میخورم  

2728

عزيزم مشكل ايمني داري

انشالله كه اينبار ماماني

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2738
سلام بچها من مشکل ایمتی دارم برم پیش چه دکتری؟؟،روماتولوژی یا ایمونولوژی؟؟

ایمونولوژی.اهل کجایی؟اصفهان اگه هستی برو حتما پیش شاکریان خیییلی دکترخوبیه

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
ایمونولوژی.اهل کجایی؟اصفهان اگه هستی برو حتما پیش شاکریان خیییلی دکترخوبیه

بزدم

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 

سلام. من خیلی وقته خواننده خاموش بودم و از همین تاپیک تونستم راه درمانمو پیدا کنم، من دوبار سقط داشتم اولی بارداری پوچ بود دومی هم خیلی دیر جنین تشکیل شد و بعدشم به ضربان قلب نرسید، شهرستان هستم و از لیست آزمایشای اینجا به دکترم نشون دادم همرو برام نوشت و رفتم انجام دادم، ترومبوفیلی ها فقط رو pai هتروزیگوت بودم، ویتامین دی م چایین بود، سی دی شونزده 12، سی دی نوزده 8.3، سی دی پنجاه و شش 11.5، سی دی شونزده+پنجاه و شش 5.1، تهران پیش زرنانی اوردم گفت آزمایشاتت خوبه مورد آنچنانی نداره، دکتر خودم برام تجویز سه دوره سرم برای احتیاط و انوکسا و آسپرین و شبی نصف قرص دگزامتازون کرد، قبلش هم تقویتی ویتامین دی و امگا 3 و کیوتن پلاس دوماه خوردم، شوهرمم سه ماه داروخورد دی اف آی پونزده درصد بود، برای بار سوم اقدام کردم بعد چهار ماه مثبت شد، روز 28 بتام 184 بود و روز 30 بتام 390، همون روز سی ام 20 گرم سرم رو زدم و انوکسا 6000 و داروهای دیگه هم شروع کردم، دیروز بعد ده روز گفته بود بیا سونو، فقط ساک رو دید، خود دکتر گفت پنج هفته و سه روزه و زوده باید فرصت بدیم ولی من کاملا ناامیدم از دیشب تا حالا حالم خیلی بده، چرا اینجوری شد دوباره با این همه دارو و پیگیری 

لطفا راهنماییم کنین چکار کنم خیلی داغونم

سلام عزیز برا 5 هفته و 3 روز خیلی زوده که با سونو شکمی بتونی قلب رو ببینی نا امید نباش تا آخر 7 هفته هنوز برا تشکیل قلب فرصت هست  یه هفته دیگه سونو واژینال برو

2706