2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879434 بازدید | 47878 پست
بله الان ديگه نميره اونجاچي بشه كسي هزينه هيسترولاپارو توبيمارستان خصوصي بهمن نداشته باشه ميره اونجا

من خاطره خیلی بدی ازش دارم خدا رو شکر که همه ازش تعریف میکنن 

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خاطره بدي؟؟

سال 93 برای پی گیری ناباروریمون رفتیم ابن سینا من ویزیت خصوصی کرفتم دوره درمان شروع شد بگذریم که اصلا تو ویزیتها توجه به من نداشت و بیشتر با همکاراش حرف میزد اونم نه حرف درمانی برای سونوی روز سون رفتم گفت لازم نیست برای سونوی روز سیزدهم رفتم با اینکه فولیهام هنوز رشد نداشتن گفت فردا برای iui بیا خوب من هم رفتم روز iui بگذریم که که اصلا فضای خوبی نبود چند نفر توی یه اتاق که پردهاش باز بود منتظر  روی تخت بودیم نوبت من که رسید برای تزریق به مشکل خورد سوزن وارد واژنم نمیشد یه وسیله خواست برای باز موندن دهانه رحمم گفتن نداریم خوب تزریق انجام شد که بعدش من با درد از جام بلند شدم و یه هفته درگیر خونریزی بودم و بعد هم منفی شدن و بعد از ان هم عفونت شدید  جالبش اینجاس که اگر سونوی روز سوم رو کرده بود متوجه وضع دهانه رحمم هم میشد و جالبتر اینه که داروخانه بیرون مرکز که زیر مرکز هست اون واشر کوچیک پلاستیکی رو داشت 

کلا خاطر خوبی ندارم خانم دکتر رو دکتر پولکی دیدم که تیپ فرد براش مهم هست 

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
2731
سال 93 برای پی گیری ناباروریمون رفتیم ابن سینا من ویزیت خصوصی کرفتم دوره درمان شروع شد بگذریم که اصل ...

اهان كه اينطور

امكانات ابن سينا هنوزم مثل همون سالاس بخاطرهمين كادر درمانيش اومدبيرون دل خوش ازشون نداره ميره هم به اجبارميره باكسي حرف نميزنه

نه بنده خداپولكي نيست اگه الان بري مطب قشتگ خودت متوج ميشي حتي خودش اول ميپرسه بيمه تكميلي داري يانه بعد نداستي نسخه انتقال خون دولتي وميده

درموردداروهم همينطوراول وضع ماليتوميدونه بعدنسخه ميكنه 

بالاخره مامان شدم🤱🏻

سلامی سامی جان من کارمندم، کلی مرخصی واستلاجی گرفتم،برای این دوباره که باردارشدم شدم و اهوز زندگی میکنم، جنین هام یزد هستن،یک بار دیگر جنین دارم به همین خاطر دنبال رحم اجاره هستم توروخدا آگه کسی را میشناسید معرفی کنید 

به همین خاطر دنبال رحم اجاره. هستم از هر شهر که باشه اشکالی. نداره من میتوانم خانه با تمام امکانات. رفاهی را برایش تهیه کنم. که بیاد اهواز. زندگی. کنه که در دوران بارداری حواسم بهش باشه کمکش کنم اینم شماره 09331197851. آگه کسی سراغ دارین پیام. بدین ممنون 

2738
سلام دكتر رزاقي چندنفري باهم ويزيت مي كنند؟ و اينكه همراه هم ميتونه داخل بره منظورم با همسر يا نه؟ ...

سلام عزيزم يه نفر يه نفر ميرن تو با همسر هم ميتوني بري تو خانوم

زمان بندی خدا بی نظیر است
سلامی سامی جان من کارمندم، کلی مرخصی واستلاجی گرفتم،برای این دوباره که باردارشدم شدم و اهوز زندگی می ...

سلام

نه عزيزم كسي ونميشناسم

فقط مطب رزاقي واسطه هست اونوميشناسم چندباردونراورده مطب ديدمش

بالاخره مامان شدم🤱🏻
سامی جان دکتر گفت دلیل خاصی. نداره، قرص پردیزینولون. و اسپرین 80.  و آمپول. سلکسان60. استفاده م ...

دكترت كيه؟؟؟

ازمايشات ودادي كه پردنيزولون خوردي

قبل اقدام خوردي ياحين حاملگي؟؟؟

پردي ريتم داره نسبت به رنج سلولاي جنگده هستش

بايدازمايشات ايمني وبدي ببيني سرم لازم نيستي

رحمت ازنظرناهنجاري برسي شه سپتوم

بالاخره مامان شدم🤱🏻
به همین خاطر دنبال رحم اجاره. هستم از هر شهر که باشه اشکالی. نداره من میتوانم خانه با تمام امکانات. ...

عزيزم چراتمام ازمايشاتوانجام نميدي

كدوم دكترگفته دليل خاصي نداره

هيچ سقطي بي دليل نيستش

بالاخره مامان شدم🤱🏻
سلام دكتر رزاقي چندنفري باهم ويزيت مي كنند؟ و اينكه همراه هم ميتونه داخل بره منظورم با همسر يا نه؟ ...

سلام

يه نفر يه نفروزيت ميكنه

همسريا ...ميزاره جزبچه

وقتم تاخرفات تموم نشده نميگه بروبيرون

كم حرف ولي هرچي بپرسي جواب ميده

ازمايشاتونقصاي هرشخص وضميمه پرونده ميكنه ونقصاي اصلي وهايلايت ميكنه

بالاخره مامان شدم🤱🏻
2706