2737
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879539 بازدید | 47879 پست
من میگم اخه صبر کنم باز پاییز و زمستون که وضع خرابترم میشه اما اونقدرم شجاع نیستم متاسفانه. چون دکتر ...

نداده که الان‌فکر کنم بعد مثبت شدن بتا بده بهم حرفی نزد فقط گفت باردار شدی بیا 🤨

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
نداده که الان‌فکر کنم بعد مثبت شدن بتا بده بهم حرفی نزد فقط گفت باردار شدی بیا 🤨

اها من فکر کردم باردارین.اره سرم تو بارداری میزنن

وقتی آنچه را میخواستی بدست نیاوردی افسرده و ناامید نشو. توکل کن🍃چرا که خداوند در فکر بخشیدن چیزهای بهتری به توست💟🕊️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها من فکر کردم باردارین.اره سرم تو بارداری میزنن

نه عزیطم اقدام نرفتم هنوز فعلا دارومیخورم امیدبه خدا🤲

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
نه عزیطم اقدام نرفتم هنوز فعلا دارومیخورم امیدبه خدا🤲

انشاالله موفق باشین و بهترینا براتون رقم بخوره 🤲

وقتی آنچه را میخواستی بدست نیاوردی افسرده و ناامید نشو. توکل کن🍃چرا که خداوند در فکر بخشیدن چیزهای بهتری به توست💟🕊️
2731
چه دوزی داده بهشون؟ من از روزی 3تا شروع میشه که دوزش 5هست یعنی میشه 15 تا هفته اول بعد کم میشه کم کم

عزیزم خب کنارش مولتی ویتامین میدن بهمون اینجوری هم نیست الکی باشه که تازه پردنیزونل و اناکسوپارین یکی هز داروهای ضد التهاب کرونا میدن به بیماران وخیم

2740
عزیزم خب کنارش مولتی ویتامین میدن بهمون اینجوری هم نیست الکی باشه که تازه پردنیزونل و اناکسوپارین یک ...

اره ویتامینای گروه ب و امگا ۳ دارم میخورم. شما مطمئن هستی درباره این که گفتین واسه مریضای کرونایی؟ 

عزیزم به من فقط 4 هفته گفته بخورم الان هفته دومم چرا انقدر دیر میرید تو اقدام

واسه من 8هفته داده. خودمم خیلی ناراحتم که داره دیر میشه اما نمیدونم چطوری با ترسم کنار بیام ادم شجاعی نیستم از طرفی هم ازین بلاتکلیفی خسته شدم🥺

اره ویتامینای گروه ب و امگا ۳ دارم میخورم. شما مطمئن هستی درباره این که گفتین واسه مریضای کرونایی؟&n ...

منم شنیدم هپارین میدن ب کرونایی ها

من ک کرونا گرفتم خودم خود درمانی کردم 😑😑😑خداراشکر سبک گرفتم و خوب شدم انشالله دیگ نمیگیرم😭😭

منم شنیدم هپارین میدن ب کرونایی ها من ک کرونا گرفتم خودم خود درمانی کردم 😑😑😑خداراشکر سبک گرفتم و ...

احتمالا بخاطر اینکه خونشون لخته نشه میدن. خداروشکر. نه دیگه انشاالله نمیگیرین. البته منم 2ماه پیش 2شب یهو افتادم رو تب شدید شاید منم گرفته باشم و سبک بوده. نمیدونم🤷‍♀️

احتمالا بخاطر اینکه خونشون لخته نشه میدن. خداروشکر. نه دیگه انشاالله نمیگیرین. البته منم 2ماه پیش 2ش ...

انشالله 

احتمالا بوده دیگ 

منم دوروز بدن درد و تب داشتم بعد سردردوگلو دردم شروع شد ضعف و خستگی ولی سرفه نداشتم 😪حس بویایی و چشایی هم دوهفته از دست دادم و خداراشکر خوب شدم.دیگ دکتر نرفتم تقریبا ۱ماهی قرنطینه بودم شوهرمم همین علائم را داشت با گهگاهی سرفه تو‌خونه ماسک میزدم و....رعایت کردیم خلاصه 🤲

اره ویتامینای گروه ب و امگا ۳ دارم میخورم. شما مطمئن هستی درباره این که گفتین واسه مریضای کرونایی؟&n ...

اره عزیزم بزن نت کامل مقاله توضیح داده

دکترت کیه؟؟دکتر عارفی به من کنارش کوکیوتن قرمز و مولتی دیلی داده