2733
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879458 بازدید | 47878 پست

سلام عزیزان ، به نظرتون در زمینه سقط مکرر دکتر عارفی بهتره یا دکتر طرازی ؟ چون میگن عارفی جلسه اول خودش نمیبینتت ولی طرازی خیلی با حوصله است ، چون من از شهرستان میخوام بیام نمیدونم کجا برم 

سلام عزیزان ، به نظرتون در زمینه سقط مکرر دکتر عارفی بهتره یا دکتر طرازی ؟ چون میگن عارفی جلسه اول خ ...

عارفي بهتره عزيزم

طرازي در صورتي خوب بود كه خودت داروهاي بارداري رو ميدونستي و ميدادي طرازي بنويسه

همين

تشخيصش زياد خوب نيست

اما عارفي استاده همه ايناست ديگه

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عارفي بهتره عزيزم طرازي در صورتي خوب بود كه خودت داروهاي بارداري رو ميدونستي و ميدادي طرازي بنويسه ...

ممنون مائده جون ، لطف کردید ، درست میگین ، وقت گرفتم دو هفته پیش از عارفی برای ۶ آبان وقت داد ، ولی جلسه اول خودش نمی بینه نمیدونم به دستیارش اعتمادی هست به نظرتون ؟ 

ممنون مائده جون ، لطف کردید ، درست میگین ، وقت گرفتم دو هفته پیش از عارفی برای ۶ آبان وقت داد ، ولی ...

دستیارش انقدر گیجه که نگو حتی آزمایشات منو کامل ننوشت من خودم تو آزمایشگاه چند تا آزمایش که دیدم نیست رو گفتم اضافه کردن به آزمایشهام ، به نظرم به یه دکتر دیگه بگو آزمایشات سقط جنین و آزمایش اسپرم و عکس رنگی و پاپ اسمیر رو بنویسه برات بعد برو آزمایشگاههایی که دکتر عارفی قبول دارن با جواب آزمایشات برو پیش عارفی این طوری خیلی از نظر زمانی جلوتریم چون تازه میبینتت واست آزمایش مینویسه که روز دوم یا سوم پری انجام بدی بعد دوباره وقت بعدیت میره دو ماه دیگه ، عکس رنگی و پاپ اسمیر رو هر جای دیگه رو قبول داره ولی آزمایش اسپرم فقط ابن سینا رو قبول داره و آزمایش سقط رو چند جایی که خودش تو مطبش زده قبول داره

2731
سلام عزیزان ، به نظرتون در زمینه سقط مکرر دکتر عارفی بهتره یا دکتر طرازی ؟ چون میگن عارفی جلسه اول خ ...

حواست باشه پاپ اسمیر رو رادیولوژی اطبا که نزدیک مطب خودش هست و منشیش معرفی میکنه نری واسه یه پاپ اسمیر ساده که همه جا بیمه قبول میکنن و پنجاه هزار تومان میشه از من ۵۰۰ هزار تومن گرفت در صورتی که چیز مهمی نیست و همه جا انجام میدن 

تازه جلسه دوم که با جواب آزمایشاتم رفتم پیشش منشیش نزاشت ویزیت شم گفت چون امروز روز حامله هاست و جلسه اولیها و باید به ما میگفتی که جلسه دوم هستی در صورتی که خودشون این وقت رو برام گذاشته بودن ، دوباره یه وقت دیگه بهم دادن با چه بدبختی همش ۵ الی ۶ دقیقه انقدر هول هول ویزیت شدم که نگو داروهام رو هم ماماش نوشت و اصلا درست برام توضیح ندادن، همش هم از این اطاق میرفت یه اطاق دیگه ، ۱۲۰ تا مریض داشت ساعت یک و نیم ظهر تازه اومد منی که یک ونیم نوبت داشتم ۶ نوبتم شد

براي جهشا سلكسان ٦٠٠٠ميدن

از کی باید مصرف کنیم تا کی ، آمپوله؟ دکتر عارفی چیزی بهم نگفت فقط گفت مشکل ایمنی داری و سرم ivig و پردنیزولون باید مصرف کنی گفت هر وقت حامله شدی بیا تا داروها رو واست بنویسم الان فهمیدم تو جواب آزمایشام که هتروزیگوت هستم در صورتی که عارفی هیچی نگفت راجبش ، فقط آسپرین و مولتی ویتامین و کیوتن برام نوشت ، قرص تیرویید رو هم که ۳ سالی هست که دارم همچنان استفاده میکنم 

براي جهشا سلكسان ٦٠٠٠ميدن

آزمایش CA 125 هم گفت بالاست عددش گفت دوباره آزمایش بده ، دکتر ایمنی هم گفت آزمایشگاه بهار رو قبول ندارم دوباره یه سری آزمایشات دیگه رو دوباره انجام دادم گفت برم آزمایشگاه کاج تو سعادت آباد 

2740
دستیارش انقدر گیجه که نگو حتی آزمایشات منو کامل ننوشت من خودم تو آزمایشگاه چند تا آزمایش که دیدم نیس ...

واقعا ؟ یعنی با وجودی که من عکس رنگی و آزمایش اسپرم و باقی آزمایشا رو دارم بازم مجدد باید همه اینا رو تکرار کنم ؟ شما میدونید آزمایشگاه هایی که معرفی میکنه بیمه قبول میکنن یا نه ؟ چقدر هزینش میشه ؟

تازه جلسه دوم که با جواب آزمایشاتم رفتم پیشش منشیش نزاشت ویزیت شم گفت چون امروز روز حامله هاست و جلس ...

شما عزیزم از تشخیصشون راضی بودید یا نه ؟ چون من از مشهد میخوام بیام نمیدونم واقعا چیکار کنم 

واقعا ؟ یعنی با وجودی که من عکس رنگی و آزمایش اسپرم و باقی آزمایشا رو دارم بازم مجدد باید همه اینا ر ...

یه سریا رو دیدم که از شهرستان اومده بود گفت جواب آزمایشات شهرشون رو قبول کرده گفتن بستگی داره که جدید باشه ، عکس رنگی رو هم قبول میکنه ، ولی واسه من ماماش حتی رو آزمایشات شوهرم نوشت ابن سینا ، واسه خودم هم گفت برو بهار یه چند جای دیگه هم گفت مسیرش به من دور بود ، من که بیمه نبودم سه میلیون و دویست شد ولی اونجا شنیدم اونایی که بیمه تامین اجتماعی هستن میتونن ۲۵ درصدش رو از بیمه بگیرن

شما عزیزم از تشخیصشون راضی بودید یا نه ؟ چون من از مشهد میخوام بیام نمیدونم واقعا چیکار کنم 

والا مجبوریم دیگه اعتماد کنیم فعلا ، از وقتی که دکتر رزاقی رفته این باز میگن تشخیصش بهتره ، ولی خیلی سرش شلوغه و درست وقت نمیزاره و درست توضیح نمیده ، منم از شیراز تا حالا سه بار اومدم دیگه مجبورم

والا مجبوریم دیگه اعتماد کنیم فعلا ، از وقتی که دکتر رزاقی رفته این باز میگن تشخیصش بهتره ، ولی خیلی ...

ممنون عزیزم از توضیحاتت، آره دیگه یک جورایی‌ مجبوریم اعتماد کنیم چون دکتر دیگه ای در این زمینه نیست ، شما هم مشکل سقط دارید ؟ 

ممنون عزیزم از توضیحاتت، آره دیگه یک جورایی‌ مجبوریم اعتماد کنیم چون دکتر دیگه ای در این زمینه نیست ...

خواهش میکنم عزیزم، منم سه بار سقط کردم ، فقط حواست باشه یه جوری برنامه ریزی کنی چون باید آزمایشات سقط رو روز دوم یا سوم پریود انجام بدی 

خواهش میکنم عزیزم، منم سه بار سقط کردم ، فقط حواست باشه یه جوری برنامه ریزی کنی چون باید آزمایشات سق ...

ممنون عزیزم ، انشالله ایندفعه جواب بگیری ، بازم باهاش صحبت کنم ببینم قبول میکنه آزمایشا رو شهر خودم جای معتبر بدم یا نه 

2706