2737
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879437 بازدید | 47878 پست
دعاتون کردم عزیزم. ان شالله بحق دل شکسته حضرت زهرا دل همه تون شاد بشه😍

سلام عزیزم . تبریک میگم . قدمش پرخیروبرکت باشه انشاالله زیر سایه پدرومادرتندرست باشه گلم

مینا قری هستم
سلام عزیزم ممنون تو خوبی؟والا حالم بهتر که نشد بدترم شده همش تهوع و استفراغ شدید و بی حالی شما حالتو ...

سلام یجورایی حالت تهوعم قطع شده یعنی دیگه حالتشو ندارم.اما بیحالی و تکررادرارونفخ دارم.خییلی نگرانم آخه تو 9 هفته بود ک سقط کردم یوقتایی سردردم دارم.برامن 6خرداد سونو نوشته.اما ازبس استرس دارم واسه ضربان قلبش میخوام دوشنبه برم پیش دکترم ک برام ی سونو بنویسه خیالم راحت بشه.آخه دیگه حالت تهوع ندارم زیاد نگرانم کرده.من الان تو 10 هفته هستم.شما چندهفته ای؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم من بعد از دو تا سقط رفتم پیشش که واسه خودم و همسرم ازمایش کامل نوشت عکس رنگی هم انجام داد ...

سلام عزیزم . من اولی رو تو هفته 7 ب لکه بینی و بعد خونریزی افتادم که سونو گفت رشدش متوقف شده و دومی رو توهفته 6 خونریزی کردم که فکر نکنم قلبشون تشکیل شده باشه..برای شما چطور بود؟؟؟راستی آزمایش همسرتون مشکل نداشت؟؟ و اینکه شما هم آز ژنتیک هم دادین؟؟

2740
سلام من خوردم

گلم دکتر به من گفته بخور،ولی یه دوره هم قرص جلوگیزی داده ،ا اس ا با قرص جلوگیزی میخورم رو لک شدید میفتم،این سزی نمیدونم چیکار کنم،کاشکی ا اس ا خالی بهم میداد،شما ا اس ا تنها خوردی؟

دوستان شماسردرد توبارداری داشتید؟من الان تو10هفته ام خییلی نگرانم.میشه زودجواب بدید

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
دوستان شماسردرد توبارداری داشتید؟من الان تو10هفته ام خییلی نگرانم.میشه زودجواب بدید

اره عزیزم منم داشتم

برو دکتر

من سر درد سینوسی داشتم

خودش خوب شد

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
مائده جان سلام عزیزم جواب آز اسپرم همسرم آماده شده برات میزارم میشه ببینی بگی مشکلی داره یا نه؟؟ ممن ...

من تفسیر اسپرم نمیدونم گلم

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2706