2737
2739

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه 

دوستان من یه حاجت بزرگ دارم که اگر برآورده بشه زندگیم خیلی تغییر می کنه ممنون میشم اگر نذر خاصی انجام دادین حاجت گرفتین یا دعای خاص ممنون میشم بهم بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب امام رضا توسل کن ی زیارت برو نداره رد خور

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731

لایک کنید منو هم لطفا

اگه امضام رو خوندی  یه صلوات بفرست به عشقم  برسم شایدخدا شنید🤍🌱 به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود❤️🥺 روزیی که به تو برسم قطعا زمین و آسمان از خوشحالی من به وجد می آیند و آن روز انقلاب جدیدی برای عشق و دوست داشتن  خواهد بود 
2738
آره تهرانم 

من يه چيزي از خودم درآوردم، جايي نشنيده بودم

شب چهارشنبه ( سه شنبه ها ) كه روز زيارت امامزاده صالح هست، ١٤ هفته پشت سر هم و بي وقفه رفتم اونجا و با حضور قلب دعاي توسل خوندم.ان شاالله شما هم جواب بگيريد.

متاسفانه مشهد نیستم و خیلی وقته نرفتم نذر کنم وقتی حاجت گرفتم برم پابوس میشه؟

اره 

منم همین کار و کردن برا کفتراشم گندم نذر کردم البته اون موقع سنم کم بود الان فک کنم گوش نمیده بم 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2706