2733
2734
عنوان

تنهایی😞

109 بازدید | 7 پست

از تعطیلات متنفرم تموم دور بریام میرن پیش کس و کارشون ولی من هیچکس ندارم فک نکنم تو این دنیای بزرگ هیشکی ب تنهایی من باسه پر کس بی کس دلم برا بچهام میسوزه ک من مادرشونم اینقد بی کسم نپرسین چرا ولی بخداا هیشکی دوسم نداره 😔

🍃ب کوتاهیه آن لحظه شادی ک گذشت، غصه هم میگذرد 🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ب تنهایی هم برای فرزندانتون کافیه هستین ب بچه ها این حسو منتقل نکنید 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
شما ب تنهایی هم برای فرزندانتون کافیه هستین ب بچه ها این حسو منتقل نکنید 

اخه چجوری وقتی اونا رو میبینن ک با اقوام هی میرن میان  میخندن خوشن ولی منه خاک برسر هیشکی ی زنگم بهم نمیزنه 😞

🍃ب کوتاهیه آن لحظه شادی ک گذشت، غصه هم میگذرد 🍃

عزیزم پارسال تاپیک چربی پوست زده بودی الان خوب شده پوستت ؟ منم پوشتم چرب شده ریزش ابرو گزفتم میشه زاهنماییم کنی 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
2740