2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره بابا دوره نقاهت رو‌ طی کنی مثل اول میشی

من دختردایی م تو رابطه با همسرش دچار پارگی شد دیگه الان اوکیه،دو تا بچه هم بعدش آورد

کاربر قدیمی سال ۹۶ هستم.کاربری م دو بار ترکیده😞 یا کاشف الکرب عن وجه الحسین(ع)،اکشف کربی  بحق اخیک الحسین(ع)
اره بابا دوره نقاهت رو‌ طی کنی مثل اول میشی من دختردایی م تو رابطه با همسرش دچار پارگی شد دیگه الان ...

بخیش درد داره

من خیلی ترسو هستم

چند ماهه ازدواج کردم ،هر دفه رابطه دارم کلی خون میاد ازم از یه ماما پرسیدم گف احتمالا پارگی هس

بخیش درد داره من خیلی ترسو هستم چند ماهه ازدواج کردم ،هر دفه رابطه دارم کلی خون میاد ازم از یه مام ...

مال اون وحشتناک خونریری داشت سریع رفت بیمارستان بخیه کردند،شما حتما برو پیش متخصص معاینه شو،اگه تشخیص پارگی داد برو درمان کن

کاربر قدیمی سال ۹۶ هستم.کاربری م دو بار ترکیده😞 یا کاشف الکرب عن وجه الحسین(ع)،اکشف کربی  بحق اخیک الحسین(ع)
2738
مال اون وحشتناک خونریری داشت سریع رفت بیمارستان بخیه کردند،شما حتما برو پیش متخصص معاینه شو،اگه تشخی ...

منم هپینجوری هستم

وحشتناک خونریزی دارم

ففط از درد بخیه میترسم

اگه بخیه نزنم احتمالش هس که عفونت کنه

منم هپینجوری هستم وحشتناک خونریزی دارم ففط از درد بخیه میترسم اگه بخیه نزنم احتمالش هس که عفون ...

فقط بخاطر ترس از بخیه نمیری،اینجوری به بدنت صدمه میزنی،بله احتمال عفونت هم خیلی زیاده،برو درمان کن تا چشم بهم بزنی نقاهت رو هم گذروندی و تموم میشه