2733
2734
عنوان

خیانت مرد متاهل

412 بازدید | 31 پست

به نظرتون مردی که با زنهای زیادی رابطه داره زنش رو دوس داره؟

دو تا هم بچه داره، میدونم که زنشم دوستش داره

زندگی زیباست ، ای زیبا پسند ،.                                     زنده اندیشان به زیبایی رسند                                   

خیر اگر دوست داشت به وجود زنش قانع بود و سعی نمیکرد زنش و با زن های اطرافش مقایسه کنه و هرکی رو انگولک کنه

/عشق فوتبالم از ۱۰ سالگی بازی کردم نزدیک ۱۰ سال فوتبال بازی میکنم /وقتی کات کردم وقتی ولش کردم فوتبال بازی کردم حالم اوکی شد/بعد از درس واسه استراحت میرفتم فوتبال بازی میکردم بعد دیگه جون درس خوندن نداشتم/اره اگر پسر بودم تو تیم ملی بودم😄(نزنی تو ذوقم هااا)/اگر آدم ها سعی میکنن تو رو پایین بکشن، بهشون افتخار کن. این فقط ثابت میکنه الان ازشون بالاتری/تو تایپک های مربوط به فوتبال تگم کن قشنگم❤️عشق میکنم حتی راجبش حرف میزنم😬🧡🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
نه عزیزم معنی دوست داشتن این نیست که شما فکر میکنی ایشون یک مرد هرزه که نمیتونه خودشو نگه داره

منم فکر میکنم که علاقه ای نداره به همسرش

زندگی زیباست ، ای زیبا پسند ،.                                     زنده اندیشان به زیبایی رسند                                   
2706