2733
2739
من دو بار سابقه زایمان زودرس در 26 هفته رو داشتم الان باردارم و 21 هستم، بعضئ وقتا یه فشاری تو لگن و واژنم حس می کنم و واژنم تیر میکشه انگار بخیه های سرکلاژو حس می کنم در ضمن هر روز 3تا قرص ایزوپرین میخورم کسی هست که همچین تجربه ای داشته؟ به نظرتون چیکار کنم؟ همش در حال استراحت هستم
خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی، شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم ظاهرا باید سرکلاژ میکردم ولی یه اشتباه محاسباتی باعث شد سرکلاژ نکردم! منم دو روزه تیر میکشه. بنظرم عفونت هم به مشکلاتم اضافه شده
بزرگترین تراژدی زندگی مرگ نیست... بی هدف زندگی کردن است

سلام گلم خوشحالم ک صاحب نی نی شدی خواهرمم مشکل شمارو داشت تو بارداری موفقت چند هفته زایمان کردی ؟میشه جواب بدی خواهرمم مشکل شمارو داره میدونم ک میتونی واقعا درکش کنی اصلا حال روحیش خوب نیس

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
سلام گلم خوشحالم ک صاحب نی نی شدی خواهرمم مشکل شمارو داشت تو بارداری موفقت چند هفته زایمان کردی ؟میش ...

سلام ببخشین خواهر شما دوبار زایمان زودرس داشت؟مشکلشون چی بود ؟

دوبارزایمان زودرس داشتم تو۲۲هفته باوجود سرکلاژواستراحت 😢😢😢😭برای دلم دعاکنین داغونم 😭😭
سلام ببخشین خواهر شما دوبار زایمان زودرس داشت؟مشکلشون چی بود ؟

اره 

دو بار بنده خدا زایمان زودرس داشت 

شلی دهانه رحم همون نارسایی دهانه رحم 

دهانه رحمش زود باز میشه

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
2706